גישור לפני גירושים

גישור בהליך גירושין

הליך גישור

הליך של גישור מבטיח לשני הצדדים את קבלת כל הזכויות המגיעות להם מבלי להתחיל לעסוק בבירוקרטיה, בהליכים משפטיים ולשאת בהוצאות כלכליות כבדות. זוהי הדרך הנכונה לסיים את תהליך הגירושין במהרה תוך הגעה לשביעות רצונם של שני הצדדים. כאשר מדובר בדיני משפחה המגשר הוא לרוב פסיכולוג או עורך דין אשר מתמחה בתחום זה. על מנת שהוא יחשב בתור מגשר מוסמך עליו לעבור קורס גישור עם התמחות מיוחדת במשפחה. מומלץ מאוד לפנות אל משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, זאת משום שבסיום תהליך הגישור עורכי הדין יוכלו לנסח בצורה נכונה ומדויקת את הסכם הגירושין ויחסי ממון.

יתרונותיו של תהליך גישור

  • חיסכון בזמן ועלויות – הליכים משפטיים שונים, כולל גירושין, עלולים לארוך זמן רב ועל כן גם לגבות מכם עלויות ניכרות. לעומת זאת, תהליך גישור כרוך בעלויות נמוכות בהרבה והן נחלקות בין שני הצדדים. התהליך עצמו יכול להתרחש בזמן הפנוי של בני הזוג, כך שלא תידרשו להחמיץ ימי עבודה חשובים או להיות תלויים בלוח הזמנים של בית המשפט.
  • פתרונות יצירתיים – גישור מאפשר לכם להגיע לפתרונות יצירתיים שאולי שונים במעט מהחלטת החוק היבש. כך תוכלו ליצור פתרונות אשר מתאימים לכם באופן אידיאלי ולכם ספציפית
  • תקשורת ומערכת יחסים תקינה ­– מסגרת הגישור מאפשרת לכם לשמור על תהליך שמתנהל צורה תרבותית שלא תכביד על המצב הנפשי שלכם ושל הילדים. המגשר יכול לסייע לכם להתבטא בצורה נכונה כך שרצונכם יובהר מבלי לפגוע בצד השני.

עדיף על הליכים משפטיים

חשוב להבין כי תהליך הגישור הוא משמעותי ולרוב עדיף בהרבה על פני טיפול של בתי משפט בגירושין. זאת משום שבמהלך הגישור אתם יכולים לבצע החלטות שקולות מול בן אדם ניטרלי על מנת להבטיח עתיד טוב יותר לשני הצדדים וכמובן לילדים במידה והם בתמונה. תוכלו לסיים דברים בצורה נעימה יותר ולהגיע להסכם גירושין בדרכי נועם ושיתוף פעולה הדדי. משרדה של עורכת דין אלינור ליבוביץ מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך כאשר הקו המנחה הינו תמיד טובת הלקוח ושמירה על זכויותיו, שאיפה לתהליך קצר ונכון, תוך חיסכון בהוצאות הלקוח.

גישור עם עו"ד אלינור ליבוביץ'

תהליך גישור גירושין נועד לסייע לשני בני הזוג להגיע אל עמק השווה על מנת להגיע להסכמות מרצונם החופשי בנושאים שונים העומדים על הפרק. כך שרגע לפני שאתם רצים לבית הדין או בית המשפט ומתחילים בתביעות אחד כנגד השני, חשוב שתדעו כי ישנה אלטרנטיבה שיכולה לספק לכם פתרון קל וידידותי שימנע תסבוכות משפטיות שונות. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מתמחה בדיני משפחה זה למעלה מ – 31 שנים וישמח לסייע לכם להגיע להסכמות הנדרשות על מנת שתהליך הגירושין יתנהל על מי מנוחות וזאת באמצעות גישור לגירושין

מספר דגשים לגבי גישור גירושין

זהו, אתם מרגישים שהגעתם לסוף הדרך ולסיומם של חיי הנישואין שלכם, אז זכרו כי התהליך לא חייב להיות מלווה בריבים והסלמה של היחסים ביניכם. ישנה דרך שתעזור לכם לבצע את כל ההחלטות בנוגע להמשך החיים, חלוקת רכוש, מזונות ומשמורת על הילדים. גישור גירושין הינו תהליך אליו מגיעים שני בני הזוג מתוך רצון משותף לפתור את הסכסוך ביניהם, בדרכי שלום.

ישנן מספר נקודות שחשוב שתבינו לגבי התהליך עצמו מבחינה עקרונית:

  • גישור גירושין נועד כדי להסדיר את מהלך חייכם לאחר סיום הגירושין, הוא לא נועד לעזור לבני הזוג למצוא את הדרך חזרה לחיים משותפים, זה אינו ייעוץ נישואין.
  • התהליך עצמו נועד ליצור תקשורת חיובית במטרה למנוע פגיעה בבני הזוג או בבני משפחתם ובמיוחד לא בילדים
  • במהלך תהליך הגישור, תוכלו לקבל את המרווח המספק על מנת לפתוח נושאים רגשיים כואבים בכדי לפתור אותם ולהמשיך הלאה עם חייכם.
  • זהו המקום להגיע להסכמה משותפת בצורה מכובדת מבלי להרגיש כי אתם מוותרים ומתפשרים על מה שאתם רוצים ומה שמגיע לכם.

משך הגישור

גירושים עלולים לארוך זמן רב. בהליך רגיל אתם תלויים בלוח הזמנים של בתי המשפט והעומס של תיקים בהם הם כרגע מטפלים. בתהליך הגישור, לוח הזמנים הוא לחלוטין תלוי בכם. אתם אלו שקובעים את עתידכם ועל כן, כך גם יראה וימשך תהליך הגישור. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ ניהל במהלך השנים אלפי תיקים בנושאים שונים הקשורים לתחום דיני המשפחה, כך גם בגישור והסכמים לקראת גירושין.

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניב יחזקאלי
קרא עוד
לפני שאתחיל קודם כל חשוב לי לומר שאלינור בנאדם. כבר מהפגישה הראשונה היה לי חיבור וכימיה איתה. היא מאוד סובלנית, קשובה, נעימה, ישרה לא חיפשה לקחת את התיק אלא ללכת בדרך היפה בלי משפטים ובלאגן. היה לי מענה לכל שאלה שרק רציתי בכל שעה ובכל זמן אלינור עורכת דין מהשורה הראשונה. אבל צנועה שאין להסביר עורכת דין מנוסה עם סופררר הבנה וניסיון במה שהיא עושה אלינור הביאה אותי למקום אחר בחיים ואיפשרה לי להתחיל את החיים שלי מחדש ממקום בטוח וחזק.
יובל גולדברגר
קרא עוד
משרד מצוין. מקצועי מיומן וישר עם ניסיון של עשרות שנים
דרור דקל
קרא עוד
מקצועית, אמינה, מחירים הוגנים מאוד
אורי דן
קרא עוד
כשיצאתי לפנסיה, הבנתי שאני נכנס לפרק חדש בחיי - וזהו השלב שעליי להתכונן לעתיד. שלב זה כלל עריכת צוואה. כדי להבטיח שכל בני המשפחה יקבלו את המגיע להם, פניתי אל משרדה של עו"ד אלינור ליבוביץ. תודה על העזרה והסיוע המשפטי והמקצועי.
דנה לוין
קרא עוד
פרידה מבן הזוג היא לא פשוטה אף פעם. עם זאת, הצוות המקצועי של עו"ד אלינור ליבוביץ ליווה אותי ברגישות לאורך כל הליך הגירושין, סייע לי, תמך בי ועזר לי בכל שלב. אין ספק, הם סייעו והביאו לתוצאות הטובות ביותר עבורי ועבור משפחתי. תודה רבה על המקצועיות והרגישות!
ליה ברקוביץ
קרא עוד
כדי להבין האם בעלי ואני אכן צריכים להתגרש, פניתי אל עו"ד אלינור ליבוביץ - והתחלנו בהליך גישור. כך, הצלחנו לגשר על הפערים, להתכונן לעתיד המשותף - ולהבין כיצד נבנה את הפרק הבא בחיינו היטב ומבלי לפגוע בילדים המשותפים שלנו. תודה!
י עוז
קרא עוד
עורכת דין מנוסה בטירוף בדיני משפחה, יודעת להבחין בין העיקר לטפל. הראתה מסירות ורגישות יוצאת דופן לכל פרט ופרט בתיק שהסתיים בהצלחה. תודה רבה
שירה צדיק
קרא עוד
תותחית-על, מקצועית, כמו אנציקלופדיה בתחום דיני משפחה. יודעת הכל ונותנת מעצמה תמיד מכל הלב. תודה רבה על האדיבות והנכונות!
הקודם
הבא
צריכים עורך דין לענייני משפחה/גירושין?

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את הפרטים שלכם | נחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

החלטה חריגה של בית המשפט המחוזי הביאה לפסילת חוות דעתו של מומחה בתחום הנפשי והחלפתו במומחה חילופי, נוכח עבודה רשלנית משהו. בהחלטה הנוגעת לפסילת מומחה התנהל מאבק עז בין ההורים אודות קטין פעוט, כאשר האם עתרה להגבלת המפגשים ועתרה להערכה פסיכיאטרית, ואילו האב טען שאין לכך כל הצדקה עניינית, וכי העבר שאליו מתייחסת האם, שייך […]

שיהוי בתוך תקופת ההתיישנות השתהות בהגשת תביעה אינה, כשלעצמה, שיהוי כמובנה המשפטי.   שיהוי בתוך תקופת ההתיישנות נוצר מקום שיש בהשתהות בפנייה לבית-המשפט משום שימוש לא נאות בזכות התביעה הנתונה לתובע ופגיעה בציפייה הלגיטימית של הנתבע שלא להיתבע.  במקרים בהם שימוש המגיע כדי ניצול לרעה של ההליך השיפוטי  יביע על כך בית המשפט ביקורת. ישנם מקרים […]

ברוב המקרים הבעל הוא זה שהינו המפרנס העיקרי וזה שמביא את מירב האמצעים לכלכלת המשפחה, ועדיין הדברים נכונים בשנת 2023 במאה הנוכחית. אמנם אין ספק שיש נשים יזמיות ומרשימות ביכולות שלהן אך אחוזן הוא נמוך, וכאמור הגבר הוא זה שאחראי על אספקת אמצעי הקיום למשפחה, ובין היתר ישנם גברים המנהלים חברות, בין גדולות ובין קטנות. […]

עורכת דין אלינור ליבוביץ’ – מחלוצות עורכי הדין לענייני משפחה וגירושין בישראל, עם ניסיון מקצועי עצום של 37 שנים (!) ברציפות

למשרד ניסיון מצטבר של טיפול באלפי תיקים בדיני משפחה, גירושין וירושה – כולל הצלחות תקדימיות בשורת תחומים, לרבות: מזונות, משמורת, ידועים בציבור, ניכור הורי ועוד.

עו”ד ליבוביץ’ ניהלה במשך שנים ארוכות בהצלחה את פורום דיני משפחה וגירושין באתר “וואלה!”. היא העבירה הרצאות במסגרת רשמית של לשכת עורכי הדין למאות עו”ד וחנכה דורות של עורכי דין בתחום לאורך השנים.

במשרד חיים ונושמים כל ניואנס של דני המשפחה. ראינו כבר את כל הסרטים. טיפלנו בכל הסוגיות. פירקנו את כל סוגי המוקשים ועמדנו בכל אתגר – מה שהקנה למשרד מעמד מיוחד של אוטוריטה בתחום.

אלינור ליבוביץ' עורכת דין גירושין ומשפחה
דילוג לתוכן