מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  גישור לפני גירושים

  גישור בהליך גירושין

  הליך גישור

  הליך של גישור מבטיח לשני הצדדים את קבלת כל הזכויות המגיעות להם מבלי להתחיל לעסוק בבירוקרטיה, בהליכים משפטיים ולשאת בהוצאות כלכליות כבדות. זוהי הדרך הנכונה לסיים את תהליך הגירושין במהרה תוך הגעה לשביעות רצונם של שני הצדדים. כאשר מדובר בדיני משפחה המגשר הוא לרוב פסיכולוג או עורך דין אשר מתמחה בתחום זה. על מנת שהוא יחשב בתור מגשר מוסמך עליו לעבור קורס גישור עם התמחות מיוחדת במשפחה. מומלץ מאוד לפנות אל משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, זאת משום שבסיום תהליך הגישור עורכי הדין יוכלו לנסח בצורה נכונה ומדויקת את הסכם הגירושין ויחסי ממון.

  יתרונותיו של תהליך גישור

  • חיסכון בזמן ועלויות – הליכים משפטיים שונים, כולל גירושין, עלולים לארוך זמן רב ועל כן גם לגבות מכם עלויות ניכרות. לעומת זאת, תהליך גישור כרוך בעלויות נמוכות בהרבה והן נחלקות בין שני הצדדים. התהליך עצמו יכול להתרחש בזמן הפנוי של בני הזוג, כך שלא תידרשו להחמיץ ימי עבודה חשובים או להיות תלויים בלוח הזמנים של בית המשפט.
  • פתרונות יצירתיים – גישור מאפשר לכם להגיע לפתרונות יצירתיים שאולי שונים במעט מהחלטת החוק היבש. כך תוכלו ליצור פתרונות אשר מתאימים לכם באופן אידיאלי ולכם ספציפית
  • תקשורת ומערכת יחסים תקינה ­– מסגרת הגישור מאפשרת לכם לשמור על תהליך שמתנהל צורה תרבותית שלא תכביד על המצב הנפשי שלכם ושל הילדים. המגשר יכול לסייע לכם להתבטא בצורה נכונה כך שרצונכם יובהר מבלי לפגוע בצד השני.

  עדיף על הליכים משפטיים

  חשוב להבין כי תהליך הגישור הוא משמעותי ולרוב עדיף בהרבה על פני טיפול של בתי משפט בגירושין. זאת משום שבמהלך הגישור אתם יכולים לבצע החלטות שקולות מול בן אדם ניטרלי על מנת להבטיח עתיד טוב יותר לשני הצדדים וכמובן לילדים במידה והם בתמונה. תוכלו לסיים דברים בצורה נעימה יותר ולהגיע להסכם גירושין בדרכי נועם ושיתוף פעולה הדדי. משרדה של עורכת דין אלינור ליבוביץ מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך כאשר הקו המנחה הינו תמיד טובת הלקוח ושמירה על זכויותיו, שאיפה לתהליך קצר ונכון, תוך חיסכון בהוצאות הלקוח.

  גישור עם עו"ד אלינור ליבוביץ'

  תהליך גישור גירושין נועד לסייע לשני בני הזוג להגיע אל עמק השווה על מנת להגיע להסכמות מרצונם החופשי בנושאים שונים העומדים על הפרק. כך שרגע לפני שאתם רצים לבית הדין או בית המשפט ומתחילים בתביעות אחד כנגד השני, חשוב שתדעו כי ישנה אלטרנטיבה שיכולה לספק לכם פתרון קל וידידותי שימנע תסבוכות משפטיות שונות. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מתמחה בדיני משפחה זה למעלה מ – 31 שנים וישמח לסייע לכם להגיע להסכמות הנדרשות על מנת שתהליך הגירושין יתנהל על מי מנוחות וזאת באמצעות גישור לגירושין

  מספר דגשים לגבי גישור גירושין

  זהו, אתם מרגישים שהגעתם לסוף הדרך ולסיומם של חיי הנישואין שלכם, אז זכרו כי התהליך לא חייב להיות מלווה בריבים והסלמה של היחסים ביניכם. ישנה דרך שתעזור לכם לבצע את כל ההחלטות בנוגע להמשך החיים, חלוקת רכוש, מזונות ומשמורת על הילדים. גישור גירושין הינו תהליך אליו מגיעים שני בני הזוג מתוך רצון משותף לפתור את הסכסוך ביניהם, בדרכי שלום.

  ישנן מספר נקודות שחשוב שתבינו לגבי התהליך עצמו מבחינה עקרונית:

  • גישור גירושין נועד כדי להסדיר את מהלך חייכם לאחר סיום הגירושין, הוא לא נועד לעזור לבני הזוג למצוא את הדרך חזרה לחיים משותפים, זה אינו ייעוץ נישואין.
  • התהליך עצמו נועד ליצור תקשורת חיובית במטרה למנוע פגיעה בבני הזוג או בבני משפחתם ובמיוחד לא בילדים
  • במהלך תהליך הגישור, תוכלו לקבל את המרווח המספק על מנת לפתוח נושאים רגשיים כואבים בכדי לפתור אותם ולהמשיך הלאה עם חייכם.
  • זהו המקום להגיע להסכמה משותפת בצורה מכובדת מבלי להרגיש כי אתם מוותרים ומתפשרים על מה שאתם רוצים ומה שמגיע לכם.

  משך הגישור

  גירושים עלולים לארוך זמן רב. בהליך רגיל אתם תלויים בלוח הזמנים של בתי המשפט והעומס של תיקים בהם הם כרגע מטפלים. בתהליך הגישור, לוח הזמנים הוא לחלוטין תלוי בכם. אתם אלו שקובעים את עתידכם ועל כן, כך גם יראה וימשך תהליך הגישור. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ ניהל במהלך השנים אלפי תיקים בנושאים שונים הקשורים לתחום דיני המשפחה, כך גם בגישור והסכמים לקראת גירושין.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    גישור לפני גירושין

    זוגות שמגיעים להחלטה על גירושין לא תמיד רואים את הדברים עין בעין. למעשה, במרבית המקרים תהליך הגירושים מציף קשיים וסכסוכים ויש לו נטייה להפוך לרגשי, סוער ומוקצן. אך האם חייבים להתגרש מתוך כעס, רוגז ושנאה? למרות שאין מטה קסם שמשכיח כל מיני סכסוכים או רגשות סוערים, אפשר להכניס יותר היגיון, סדר והוגנות. לצורך כך צריך להצטייד בקורטוב של רצון טוב ולהחליט על תהליך של גישור לפני גירושים. כמו כל דבר בחיים, זה לא מושלם, אבל בהשוואה לחלופות, כמעט תמיד מתקבלות תוצאות טובות יותר, לטווח הקצר ולטווח הארוך. עו"ד אלינור ליבוביץ תשמח לייעץ לכם בנושא.

    פחות בית משפט, הליך יותר קצר

    אפילו אם פונים לעורך דין כדי להתגרש, זה בהחלט לא חוסם תהליך של גישור לפני גירושים. למעשה, ישנם כיום עורך דין שבניגוד לתפיסה הרווחת, לא רוצים לעודד מלחמות ו"דם רע" בין בני זוג שמתגרשים. תהליך הגישור חותר לפתור כמה שיותר סוגיות, עם כמה שפחות דיונים בבית משפט. בליווי של מגשר או מגשרת, התהליך עצמו מתנהל בצורה קצרה יחסית מפני שיש פחות בירוקרטיה ויותר שיתוף פעולה. בסופו של דבר, הסכם גירושין יעבור דרך בית המשפט, אולם הדרך לשם תהיה עם פחות מהמורות ואפילו, ברוח יותר טובה.

    הליך גישור לפני גירושין

    פחות צעקות, יותר היגיון

    סכסוכי גירושין, כמו כל סוג של סכסוך אחר, נוטים להוציא את ההיגיון מחוץ לתמונה. כאשר גובה הלהבות עולה, כאשר אנשים צועקים, כאשר הם מרגישים פוגעים, הם שואפים להכות חזרה וכמה שיותר כואב – יותר טוב. בחירה בתהליך של גישור לפני גירושים חותר לשיח אחר. זה לא אומר שפתאום הכל טוב ונעים. זה לא אומר שפתאום לא רוצים להתגרש ויוצאים לירח דבש חדש. אבל זה כן אומר שמגשר מנוסה עוזר להגדיר מה באמת עומד על הפרק. שמים דגש על היגיון. המגשר מקדיש זמן לכל צד בנפרד ולשניים ביחד. מטפלים בכל סוגיות הליבה ובסוגיות נוספות, מתוך הבנה שזה לא משחק של צד מנצח וצד מפסיד. בצורה יותר שקולה והגיונית, מלבנים את הסוגיות של משמורת, הסדרי ראיה, מזונות, חלוקת רכוש וכל היתר. אנו במשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ נשמח לפגוש אתכם לכל שאלה וייעוץ. משרדנו הוקם בשנת 1987 על ידי עו"ד אלינור ליבוביץ, ומתמחה אך ורק בתחומי העיסוק של גירושין, משפחה, גירושים, גישור, וירושה

     

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים