עורך דין הסכם ממון

החיים נוטים לטמון בחובם הפתעות, ולעיתים אין אילו הפתעות חיוביות, על מנת להגן על עצמכם ועל הרכוש שלכם מומלץ עוד טרם הנישואין לפנות אל עורך דין הסכם ממון על מנת שינסח את המסמכים המשפטיים הרלוונטיים אשר יבטיחו כי גם במידה ובהמשך תמצאו את עצמכם מתמודדים עם גירושין, תישארו עם הרגליים על קרקע כלכלית בטוחה. משרד עורכי דין ונוטריון בניהולה של אלינור ליבוביץ יעמדו לצדכם ויסייעו בניסוח הסכם ממון אשר יבטיח להגן עליכם בכל עתיד שלא יבוא.

בחירה נכונה של עורך דין הסכם ממון

ניסיון החיים מלמד אותנו כי החיים משתנים ללא הרף. כך שעוד בתחילת המסע המשותף שלכם, כדאי לפנות אל עורך דין הסכם ממון בכדי להבטיח כי כל אחד מהצדדים יהיה מוגן במידה ובהמשך הדרך יוחלט חו”ח על פרידה. בחירה של עורך הדין חייבת להתבצע בצורה נבונה על מנת שלא להתחיל להתרוצץ בין עורכי דין עוד טרם תחילת חיי הנישואין שלכם.

  • התמחות בתחום – חשוב לוודא כי עורך הדין שתבחרו אכן יהיה בעל הניסיון הדרוש על מנת לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. זאת תוכלו לבדוק מניסיונו, כמו גם מתחומי העיסוק שלו. וודאו כי זהו עורך דין שמתמחה בדיני משפחה, והסכמי ממון לא זרים לו.
  • התרשמות אישית – דברו עם עורך הדין בטלפון או בפגישת ייעוץ. אל תפספסו את ההזדמנות להתרשם ממנו עוד לפני שהתחלתם את העבודה המשותפת. וודאו כי הוא סבלני, קשוב, בעל תשומת לב רבה לפרטים וכמובן מקצועי, רגיש ומצליח למצוא עבורכם את הפתרונות שאתם צריכים. שאלו שאלות וסמכו על האינטואיציה שלכם.

בחירה משותפת בעורך דין הסכם ממון

צרפו את בני זוגכם לשיחה עם עורך הדין. בחירה משותפת של עורך דין הסכם ממון היא חשובה מאוד, כך ששני הצדדים יהיו מודעים לנושאים שדנו בהם ויתנו אמון באדם שינסח את הסכם הממון. ברגע ששני בני הזוג יבינו את כל הפרטים של ההסכם אשר מנוסח על ידי עורך דין מקצועי בו שני הצדדים בוטחים, הרי שהדרך להבטיח את העתיד שלכם תהיה קלה הרבה יותר.

עורך דין הסכם ממון אלינור ליבוביץ'

עו”ד הסכם ממון

הסכם ממון הוא חוזה הנערך בכתב בין בני זוג, המעוניינים למסד את הצד הכלכלי של הזוגיות שלהם. הוא יכול להיערך בכל שלב של הזוגיות ומתאים לכל סוג של זוגיות. יתרונו העיקרי הוא בכך שהוא מסדיר מראש, בעזרת צד שלישי, את הנושא הרגיש, שכולנו חוששים לטפל בו, כדי לא לפגוע ברגשותיו של האחר.

עו”ד הסכם ממון ממשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, הוא עו”ד מומחה ובעל ניסיון שיוכל לסייע לכם לנסח את החוזה החשוב הזה בצורה שתגן על הזוגיות שלכם ועליכם.

להגן על הזוגיות עם עו”ד הסכם ממון

הסכם ממון נערך כדי להסיר דאגה וחשש מבין בני הזוג ולאפשר להם ליהנות מחיי זוגיות נקיים מספקות, אך כמובן שהסכם ממון מיועד גם כדי להגן על בני הזוג מפני מחלוקות קשות ומרות בנושא הרכוש – במקרה של פרידה. הסכם ממון ערוך היטב, שנוצר על ידי עורך דין מנוסה, ייצור תיאום ציפיות בין בני הזוג – לגבי הרכוש שנצבר זה מכבר, אך גם לגבי רכוש עתידי שעוד צפוי להצטבר במהלך שנות הזוגיות ולקבוע מראש, כיצד יחולק הרכוש הזה במקרה של פרידה.

למרות שהחוק מסדיר את ענייני חלוקת רכוש בין בני זוג במקרה של פרידה, לא תמיד מתאימה החלוקה הזו לבני הזוג והסכם ממון גובר על החוק ומאפשר להם ליצור תנאים מותאמים להם באופן אישי.

זוגות נשואים חייבים לערוך הסכם ממון בכתב ולהביאו לאישור ע”י בית המשפט, או בית הדין הרבני. אבל אם הזוג עוד לא נישא, יוכלו בני הזוג לאשר אותו גם אצל נוטריון, בהליך קל ומהיר יותר.

ההסכם הנכון עם אנשי המקצוע הנכונים

כמו כל מסמך משפטי אחר, גם את הסכם הממון אנחנו מזמינים אתכם לערוך על ידי עורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום ממשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ – משרד המתמחה בענייני משפחה, הסכמי ממון, זוגיות וגירושים. הכול, כדי לוודא שההסכם שלכם מנוסח וערוך בצורה שתגן על הזוגיות שלכם ועליכם.

 

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניב יחזקאלי
קרא עוד
לפני שאתחיל קודם כל חשוב לי לומר שאלינור בנאדם. כבר מהפגישה הראשונה היה לי חיבור וכימיה איתה. היא מאוד סובלנית, קשובה, נעימה, ישרה לא חיפשה לקחת את התיק אלא ללכת בדרך היפה בלי משפטים ובלאגן. היה לי מענה לכל שאלה שרק רציתי בכל שעה ובכל זמן אלינור עורכת דין מהשורה הראשונה. אבל צנועה שאין להסביר עורכת דין מנוסה עם סופררר הבנה וניסיון במה שהיא עושה אלינור הביאה אותי למקום אחר בחיים ואיפשרה לי להתחיל את החיים שלי מחדש ממקום בטוח וחזק.
יובל גולדברגר
קרא עוד
משרד מצוין. מקצועי מיומן וישר עם ניסיון של עשרות שנים
דרור דקל
קרא עוד
מקצועית, אמינה, מחירים הוגנים מאוד
אורי דן
קרא עוד
כשיצאתי לפנסיה, הבנתי שאני נכנס לפרק חדש בחיי - וזהו השלב שעליי להתכונן לעתיד. שלב זה כלל עריכת צוואה. כדי להבטיח שכל בני המשפחה יקבלו את המגיע להם, פניתי אל משרדה של עו"ד אלינור ליבוביץ. תודה על העזרה והסיוע המשפטי והמקצועי.
דנה לוין
קרא עוד
פרידה מבן הזוג היא לא פשוטה אף פעם. עם זאת, הצוות המקצועי של עו"ד אלינור ליבוביץ ליווה אותי ברגישות לאורך כל הליך הגירושין, סייע לי, תמך בי ועזר לי בכל שלב. אין ספק, הם סייעו והביאו לתוצאות הטובות ביותר עבורי ועבור משפחתי. תודה רבה על המקצועיות והרגישות!
ליה ברקוביץ
קרא עוד
כדי להבין האם בעלי ואני אכן צריכים להתגרש, פניתי אל עו"ד אלינור ליבוביץ - והתחלנו בהליך גישור. כך, הצלחנו לגשר על הפערים, להתכונן לעתיד המשותף - ולהבין כיצד נבנה את הפרק הבא בחיינו היטב ומבלי לפגוע בילדים המשותפים שלנו. תודה!
י עוז
קרא עוד
עורכת דין מנוסה בטירוף בדיני משפחה, יודעת להבחין בין העיקר לטפל. הראתה מסירות ורגישות יוצאת דופן לכל פרט ופרט בתיק שהסתיים בהצלחה. תודה רבה
שירה צדיק
קרא עוד
תותחית-על, מקצועית, כמו אנציקלופדיה בתחום דיני משפחה. יודעת הכל ונותנת מעצמה תמיד מכל הלב. תודה רבה על האדיבות והנכונות!
הקודם
הבא
צריכים עורך דין לענייני משפחה/גירושין?

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו את הפרטים שלכם | נחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

החלטה חריגה של בית המשפט המחוזי הביאה לפסילת חוות דעתו של מומחה בתחום הנפשי והחלפתו במומחה חילופי, נוכח עבודה רשלנית משהו. בהחלטה הנוגעת לפסילת מומחה התנהל מאבק עז בין ההורים אודות קטין פעוט, כאשר האם עתרה להגבלת המפגשים ועתרה להערכה פסיכיאטרית, ואילו האב טען שאין לכך כל הצדקה עניינית, וכי העבר שאליו מתייחסת האם, שייך […]

שיהוי בתוך תקופת ההתיישנות השתהות בהגשת תביעה אינה, כשלעצמה, שיהוי כמובנה המשפטי.   שיהוי בתוך תקופת ההתיישנות נוצר מקום שיש בהשתהות בפנייה לבית-המשפט משום שימוש לא נאות בזכות התביעה הנתונה לתובע ופגיעה בציפייה הלגיטימית של הנתבע שלא להיתבע.  במקרים בהם שימוש המגיע כדי ניצול לרעה של ההליך השיפוטי  יביע על כך בית המשפט ביקורת. ישנם מקרים […]

ברוב המקרים הבעל הוא זה שהינו המפרנס העיקרי וזה שמביא את מירב האמצעים לכלכלת המשפחה, ועדיין הדברים נכונים בשנת 2023 במאה הנוכחית. אמנם אין ספק שיש נשים יזמיות ומרשימות ביכולות שלהן אך אחוזן הוא נמוך, וכאמור הגבר הוא זה שאחראי על אספקת אמצעי הקיום למשפחה, ובין היתר ישנם גברים המנהלים חברות, בין גדולות ובין קטנות. […]

עורכת דין אלינור ליבוביץ’ – מחלוצות עורכי הדין לענייני משפחה וגירושין בישראל, עם ניסיון מקצועי עצום של 37 שנים (!) ברציפות

למשרד ניסיון מצטבר של טיפול באלפי תיקים בדיני משפחה, גירושין וירושה – כולל הצלחות תקדימיות בשורת תחומים, לרבות: מזונות, משמורת, ידועים בציבור, ניכור הורי ועוד.

עו”ד ליבוביץ’ ניהלה במשך שנים ארוכות בהצלחה את פורום דיני משפחה וגירושין באתר “וואלה!”. היא העבירה הרצאות במסגרת רשמית של לשכת עורכי הדין למאות עו”ד וחנכה דורות של עורכי דין בתחום לאורך השנים.

במשרד חיים ונושמים כל ניואנס של דני המשפחה. ראינו כבר את כל הסרטים. טיפלנו בכל הסוגיות. פירקנו את כל סוגי המוקשים ועמדנו בכל אתגר – מה שהקנה למשרד מעמד מיוחד של אוטוריטה בתחום.

אלינור ליבוביץ' עורכת דין גירושין ומשפחה
דילוג לתוכן