מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  עורך דין הסכם ממון

  החיים נוטים לטמון בחובם הפתעות, ולעיתים אין אילו הפתעות חיוביות, על מנת להגן על עצמכם ועל הרכוש שלכם מומלץ עוד טרם הנישואין לפנות אל עורך דין הסכם ממון על מנת שינסח את המסמכים המשפטיים הרלוונטיים אשר יבטיחו כי גם במידה ובהמשך תמצאו את עצמכם מתמודדים עם גירושין, תישארו עם הרגליים על קרקע כלכלית בטוחה. משרד עורכי דין ונוטריון בניהולה של אלינור ליבוביץ יעמדו לצדכם ויסייעו בניסוח הסכם ממון אשר יבטיח להגן עליכם בכל עתיד שלא יבוא.

  בחירה נכונה של עורך דין הסכם ממון

  ניסיון החיים מלמד אותנו כי החיים משתנים ללא הרף. כך שעוד בתחילת המסע המשותף שלכם, כדאי לפנות אל עורך דין הסכם ממון בכדי להבטיח כי כל אחד מהצדדים יהיה מוגן במידה ובהמשך הדרך יוחלט חו"ח על פרידה. בחירה של עורך הדין חייבת להתבצע בצורה נבונה על מנת שלא להתחיל להתרוצץ בין עורכי דין עוד טרם תחילת חיי הנישואין שלכם.

  • התמחות בתחום – חשוב לוודא כי עורך הדין שתבחרו אכן יהיה בעל הניסיון הדרוש על מנת לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. זאת תוכלו לבדוק מניסיונו, כמו גם מתחומי העיסוק שלו. וודאו כי זהו עורך דין שמתמחה בדיני משפחה, והסכמי ממון לא זרים לו.
  • התרשמות אישית – דברו עם עורך הדין בטלפון או בפגישת ייעוץ. אל תפספסו את ההזדמנות להתרשם ממנו עוד לפני שהתחלתם את העבודה המשותפת. וודאו כי הוא סבלני, קשוב, בעל תשומת לב רבה לפרטים וכמובן מקצועי, רגיש ומצליח למצוא עבורכם את הפתרונות שאתם צריכים. שאלו שאלות וסמכו על האינטואיציה שלכם.

  בחירה משותפת בעורך דין הסכם ממון

  צרפו את בני זוגכם לשיחה עם עורך הדין. בחירה משותפת של עורך דין הסכם ממון היא חשובה מאוד, כך ששני הצדדים יהיו מודעים לנושאים שדנו בהם ויתנו אמון באדם שינסח את הסכם הממון. ברגע ששני בני הזוג יבינו את כל הפרטים של ההסכם אשר מנוסח על ידי עורך דין מקצועי בו שני הצדדים בוטחים, הרי שהדרך להבטיח את העתיד שלכם תהיה קלה הרבה יותר.

  עורך דין הסכם ממון אלינור ליבוביץ'

  עו"ד הסכם ממון

  הסכם ממון הוא חוזה הנערך בכתב בין בני זוג, המעוניינים למסד את הצד הכלכלי של הזוגיות שלהם. הוא יכול להיערך בכל שלב של הזוגיות ומתאים לכל סוג של זוגיות. יתרונו העיקרי הוא בכך שהוא מסדיר מראש, בעזרת צד שלישי, את הנושא הרגיש, שכולנו חוששים לטפל בו, כדי לא לפגוע ברגשותיו של האחר.

  עו"ד הסכם ממון ממשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, הוא עו"ד מומחה ובעל ניסיון שיוכל לסייע לכם לנסח את החוזה החשוב הזה בצורה שתגן על הזוגיות שלכם ועליכם.

  להגן על הזוגיות עם עו"ד הסכם ממון

  הסכם ממון נערך כדי להסיר דאגה וחשש מבין בני הזוג ולאפשר להם ליהנות מחיי זוגיות נקיים מספקות, אך כמובן שהסכם ממון מיועד גם כדי להגן על בני הזוג מפני מחלוקות קשות ומרות בנושא הרכוש – במקרה של פרידה. הסכם ממון ערוך היטב, שנוצר על ידי עורך דין מנוסה, ייצור תיאום ציפיות בין בני הזוג – לגבי הרכוש שנצבר זה מכבר, אך גם לגבי רכוש עתידי שעוד צפוי להצטבר במהלך שנות הזוגיות ולקבוע מראש, כיצד יחולק הרכוש הזה במקרה של פרידה.

  למרות שהחוק מסדיר את ענייני חלוקת רכוש בין בני זוג במקרה של פרידה, לא תמיד מתאימה החלוקה הזו לבני הזוג והסכם ממון גובר על החוק ומאפשר להם ליצור תנאים מותאמים להם באופן אישי.

  זוגות נשואים חייבים לערוך הסכם ממון בכתב ולהביאו לאישור ע"י בית המשפט, או בית הדין הרבני. אבל אם הזוג עוד לא נישא, יוכלו בני הזוג לאשר אותו גם אצל נוטריון, בהליך קל ומהיר יותר.

  ההסכם הנכון עם אנשי המקצוע הנכונים

  כמו כל מסמך משפטי אחר, גם את הסכם הממון אנחנו מזמינים אתכם לערוך על ידי עורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום ממשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ – משרד המתמחה בענייני משפחה, הסכמי ממון, זוגיות וגירושים. הכול, כדי לוודא שההסכם שלכם מנוסח וערוך בצורה שתגן על הזוגיות שלכם ועליכם.

   

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    עורכי דין להסכם ממון

    הסכם ממון נקבע בין בני זוג. מטרתו להסדיר את עתידם הכלכלי ולסכם בינהם מראש את חלוקת הרכוש במקרה של פרידה. את ההסכם ניתן לערוך לפני נישואין ובמהלך חיי הנישואין. ההסכם מגן על בעל הממון ובמקביל מגן על הצד החלש ממצב בו הוא עלול להישאר חסר כל. את ההסכם עורכים מול עורך דין הסכם ממון המתמחה בדיני משפחה.

    המשמעות של הסכם ממון

    ההסכם אינו תקף במהלך שנות הנישואין, הוא בא להסדיר חלוקת רכוש במקרה בו הנישואין יסתיימו. רבים נוטים להימנע מהסכם מתוך חשיבה של "נגיע לגשר נחצה אותו" ו"יהיה בסדר". אך חשוב להבין שאחד מכל 3 זוגות מתגרש. לכן, עם כל המורכבות שבדבר יש לתכן גם את היום שאחרי. הסכם ממון יכול לכלול בתוכו גם הגנה על ילדים וילדים מנישואים קודמים.

    ההבדל בין הסכם ממון לצוואה

    המטרה של הסכם ממון היא לדון ברכוש שצבר כל אחד מבני הזוג במהלך חייו וכיצד הוא יחולק במקרה של סיום הקשר. אין כאן עניין של ירושה. יתרה מכך, חוק הירושה מציין כי התחייבות המגיעה בצורת הסכם להוריש באופן מסויים לאדם אחר בטלה ומבוטלת. מי שמעוניין להסדיר באותו מעמד גם את ענייני הירושה, יכול לערוך במקביל להסכם גם צוואה. בה יקבע כיצד יחולק הרכוש לאחר המוות.

    מי יכול לערוך הסכם ממון?

    הסכם ממון אינו מיועד לעשירים בלבד. כל זוג שרוצה לנהל את רכושו יכול לבצע זאת. בנוסף, ההסכם ניתן לעריכה על ידי זוגות בכל סטטוס משפחתי. נשואים, ידועים בציבור, לפני חתונה או אחריה. בכל מקרה, מומלץ לערוך את ההסכם מוקדם ככל הניתן במערכת היחסים. בהיעדר הסכם, הרכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים הוא משותף לשני בני הזוג.

    בחירת עורך דין הסכם ממון

    משרדה של עורכת הדין והמגשרת אלינור ליבוביץ, המתמחה בגירושין ודיני משפחה, מאפשר לכם לערוך הסכם ממון בצורה מאוזנת ומתחשבת. הידע הרב בתחום, בשילוב רגישות אישית וניסיון חיים הובילו את המשרד שבבעלותה להיות מומחה בתחומו.

     

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים