מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
03-6969916
תובל 40, רמת גן
עורך דין גירושין אלינור ליבוביץ

מעוניינים להתגרש וזקוקים לעזרה?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין גישור

  הליך גירושין כולל בתוכו חלקים לא קלים ומכיל נושאים רבים ורגישים, המכניסים לעיתים את בני הזוג למלחמה כוללת וזו, כצפוי, עלולה לפגוע בכל חלקה טובה וגם בילדים. מסיבות אלה, וגם כדי להימנע מעומס בבתי המשפט, הכניסו בתי המשפט יחידות גישור המטפלות בעיקר בהליכי גירושין – במטרה לעודד את בני הזוג להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט. זקוקים לשירותיו של עורך דין גישור? משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מתמחה בדיני משפחה מעל 30 שנה, מאמין בהליך גישור המתנהל בכבוד כלפי שני הצדדים ומוודא שזכויותיהם של שני בני הזוג לא יפגעו.

  עורך דין גישור למיצוי מוצלח של התהליך

  הליך גישור גירושין מאפשר לבני הזוג להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט, בסיוע צד שלישי אובייקטיבי; גורם שמטרתו לסייע לשני בני הזוג לצאת מהליך הגירושין בתחושה שכבודם נשמר והם קיבלו ככל שניתן את מה שרצו. הליך גישור בגירושין, עוסק בכל הנושאים הנידונים בבית הדין הרבני, או בבית הדין לענייני משפחה – רכוש, מזונות, משמורת וכו' ומאפשר לבני הזוג להימנע מההליך המשפטי המסורתי, שהוא ארוך ויקר וגם ממרוץ הסמכויות, שהוא בלתי נמנע בהליך משפטי מסורתי ומביא את בני הזוג לפעולה מואצת, המונעת מלחץ של זמן, להגיע לערכאה המשפטית הרצויה להם.

  למרות שהליך הגישור מלווה באנשי מקצוע מטעם בית המשפט, שיש להם הכשרה וניסיון מתאימים לליווי הליכים כאלה, עדיין מומלץ ואפשר פעמים רבות להיעזר בשירותיו של עורך דין, שיסייע לבני הזוג – כל אחד בנפרד, או שניהם יחד, למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר, למקד את ההשלכות המשפטיות של ההחלטות המתקבלות בהליך ולוודא שבני הזוג ממוקדים בעצמם – לפני תחילת ההליך – במה שהם מעוניינים לקבל.

  עורך דין גישור: לשמור על שלום המשפחה – גם בהליך גירושין

  עורכי הדין של משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, יוודאו בתוך ההליך, שלא יתעלמו מזכויותיכם ושלא יחתמו הסכמות בנושאים חשובים, באופן שאינו מיטיב עמכם.

  מתוך נסיון של מעל 30 שנה בתחום דיני המשפחה, עורכי הדין של משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, הם מומחים לענייני גירושין ולנושא הגישור וישמחו ללוות אתכם לתהליך חיובי ומהיר ככל האפשר.

  חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

  לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

  מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים