מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מגשרת גירושין

  עורך דין גישור

  הליך גירושין כולל בתוכו חלקים לא קלים ומכיל נושאים רבים ורגישים, המכניסים לעיתים את בני הזוג למלחמה כוללת וזו, כצפוי, עלולה לפגוע בכל חלקה טובה וגם בילדים. מסיבות אלה, וגם כדי להימנע מעומס בבתי המשפט, הכניסו בתי המשפט יחידות גישור המטפלות בעיקר בהליכי גירושין – במטרה לעודד את בני הזוג להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט. זקוקים לשירותיו של עורך דין גישור? משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מתמחה בדיני משפחה מעל 30 שנה, מאמין בהליך גישור המתנהל בכבוד כלפי שני הצדדים ומוודא שזכויותיהם של שני בני הזוג לא יפגעו.

  עורך דין גישור למיצוי מוצלח של התהליך

  הליך גישור גירושין מאפשר לבני הזוג להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט, בסיוע צד שלישי אובייקטיבי; גורם שמטרתו לסייע לשני בני הזוג לצאת מהליך הגירושין בתחושה שכבודם נשמר והם קיבלו ככל שניתן את מה שרצו. הליך גישור בגירושין, עוסק בכל הנושאים הנידונים בבית הדין הרבני, או בבית הדין לענייני משפחה – רכוש, מזונות, משמורת וכו' ומאפשר לבני הזוג להימנע מההליך המשפטי המסורתי, שהוא ארוך ויקר וגם ממרוץ הסמכויות, שהוא בלתי נמנע בהליך משפטי מסורתי ומביא את בני הזוג לפעולה מואצת, המונעת מלחץ של זמן, להגיע לערכאה המשפטית הרצויה להם.

  למרות שהליך הגישור מלווה באנשי מקצוע מטעם בית המשפט, שיש להם הכשרה וניסיון מתאימים לליווי הליכים כאלה, עדיין מומלץ ואפשר פעמים רבות להיעזר בשירותיו של עורך דין, שיסייע לבני הזוג – כל אחד בנפרד, או שניהם יחד, למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר, למקד את ההשלכות המשפטיות של ההחלטות המתקבלות בהליך ולוודא שבני הזוג ממוקדים בעצמם – לפני תחילת ההליך – במה שהם מעוניינים לקבל.

  עורך דין גישור: לשמור על שלום המשפחה – גם בהליך גירושין

  עורכי הדין של משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, יוודאו בתוך ההליך, שלא יתעלמו מזכויותיכם ושלא יחתמו הסכמות בנושאים חשובים, באופן שאינו מיטיב עמכם.

  מתוך נסיון של מעל 30 שנה בתחום דיני המשפחה, עורכי הדין של משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, הם מומחים לענייני גירושין ולנושא הגישור וישמחו ללוות אתכם לתהליך חיובי ומהיר ככל האפשר.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    מגשרת זוגית

    גישור הוא הליך המסייע לפתור סכסוכים שונים, בין שותפים עסקיים, חברים, משפחה ועוד. אחד ממקרי הגישור השכיחים הוא גישור גירושין. במצב בו זוג מחליט על גירושין עליו לטפל בעניינים שונים כמו חלוקת רכוש משותף, משמורת ומזונות. כאשר אחד הצדדים לא מסכים עם הצד השני המצב יכול להגיע לכדי סכסוך מתמשך. כבר כאשר הסכסוך בראשיתו מומלץ להיעזר במגשרת גירושין.

    חשיבות הגישור בגירושין

    הליך גישור אינו משפטי ולכן על הצדדים להגיע אליו מרצונם בלבד. אז למה בעצם שירצו להגיע לגישור? כשזוג מתחתן הוא חולם על עתיד משותף ביחד לשנים רבות. מצב של גירושין אינו נעים לאף אחד, מדובר בחלום שהתנפץ. גם כאשר המצב הכרחי, הצדדים מגיעים עם מטענים רגשיים רבים המביאים בהרבה מקרים למאבקי כח. להוצאות משפטיות רבות, לנזק נפשי עבור ילדים ובני משפחה נוספים. גישור בגירושין יכול לחסוך נזקים נפשיים וכלכליים והשלכות בלתי הפיכות על מצבם של הילדים.

    תפקיד מגשרת גירושין

    מגשרת גירושין מגיעה ממקום ניטרלי. היא לא מביעה עמדה אלא רק משתמשת בכלים שברשותה כדי לגרום לכל צד להתגמש בכדי לשמור על האינטרסים שלו ולהגיע להסכמות. חשוב להבין שלא כל עורכת דין היא מגשרת. עורכת דין המתעסקת גם בגישור יכולה לתת ערך מוסף עבור זוג בהליך גירושין. הידע והכלים שברשותה יכולים לקצר משמעותית את ההליך בכך שאם יתגלע סכסוך הוא יפתר עוד בראשיתו.

    כיצד לבחור עורכת דין מגשרת גירושין

    לפני שבוחרים עורכת דין מגשרת, חשוב לבדוק את תחום התמחותה והניסיון שצברה. בדרך כלל עורכת דין לענייני גירושין מתמחה בדיני משפחה והיא הוסיפה לכך את לימודי הגישור. ככל שיש לה יותר וותק וניסיון, כך יש לה יותר כלים פרקטיים שיסייעו לפתור את הסכסוך. מכיוון שהליך גישור דורש פתיחות ואמון חשוב ביותר שתהיה כימיה עם המגשרת ואת זה ניתן לבחון בפגישה.

    משרדה של עורכת הדין והמגשרת אלינור ליבוביץ, מתמחה בגירושין ודיני משפחה מעל ל23 שנים. הניסיון הרב שצברה בשילוב המומחיות בתחום מאפשרים לה ללוות בהצלחה זוגות רבים בהליך גירושין וגישור.

    מגשרת

    הליך גישור נועד לתת מענה ופתרון לסכסוכים שונים. בין בני זוג, בין שותפים או בין בני משפחה. בענייני ירושות, משמורת, גירושין, חלוקת רכוש ועוד. הגישור הוא הליך שנעשה מול מגשרת מוסמכת לה הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לסייע בסיום הסכסוך. במרבית המקרים המקרה מסתיים בצורה של פשרה יעילה. הליך גישור נכון חוסך זמן, עגמת נפש וכסף רב עבור הוצאות משפט.

    הליך גישור

    בהליך גישור, המגשרת משמשת כצד שלישי. היא בלתי תלויה ועליה לפעול באוביקטיביות ובתום לב. הליך גישור לרוב מתפרש על פני מספר מפגשים. בהם מגשרת מציעה לזוג אוזן קשבת, עצות וכלים אותם רכשה במסגרת הכשרתה ומהניסיון שצברה. מגשרת המתמחה בגירושין, תדע לסייע ולתת פתרונות למגוון בעיות הנובעות מסיום קשר נישואין טעון. כאשר הליך הגישור מגיע לסיומו, הצדדים ינסחו מסמך מסכם שישמש הסכם עבור בית המשפט.

    מתי מומלץ לפנות למגשרת?

    חשוב להבין שהליך גישור אינו ניתן לכפיה. ההליך נעשה מרצונם החופשי של בני הזוג. בכל שלב בו הם יחליטו שהגיע הזמן ליישב את הסכסוך בינהם בצורה נכונה. במקרים רבים אופציית הגישור מוצעת להם בבית המשפט על ידי השופט אך זכותם לסרב לה. בכל מקרה בו מרגישים שנמצאים במבוי סתום ויש לכך השלכות נפשיות וכלכליות, ובכל מצב בו מעורבים ילדים מומלץ לסיים את הסכסוך בצורה מהירה ולפנות למגשרת.

    גם עורך דין וגם מגשר

    כאשר נעזרים בעורך דין גירושין לצורך סיום הקשר, מומלץ לבחור בעורך דין מגשר. כשדנים בנושאים רגישים וטעונים כמו חלוקת רכוש, משמורת, דמי מזונות, יש לבצע זאת בצורה נכונה ועם הכלים המתאימים. כאשר עורך הדין הוא גם מגשר, הוא מביא ערך מוסף ויכול לסייע ולפתור סכסוכים אפשריים כבר בתחילת דרכם. בכך, הוא מאפשר לקצר את הליך הגירושין למינימום הנדרש..

    עורכת הדין והמגשרת אלינור ליבוביץ, עוסקת בדיני משפחה מעל ל 32 שנה. במהלך שנות עבודתה צברה ניסיון, ידע וכלים רבים בגישור ויישוב סכסוכים בהצלחה. באמצעות עו"ד אלינור וצוות משרדה תוכלו להנות ממענה מקצועי בכל תחומי הגירושין. כדוגמת חלוקת רכוש, מזונות, משמורת, אפוטרופסות, ירושה ועוד.

     

    עורך דין גישור מומלץ

    הליך גישור מתבצע במטרה להביא סכסוך מתמשך לסיומו. גישור לפני גירושין נדרש כאשר מבקשים ליישב עניינים מהותיים ולהגיע להסכמות לפני סיום הקשר. לדוגמא, משמורת משותפת, חלוקת רכוש, הסדרי ראיה, מזונות ועוד. ההליך מתבצע על פני סדרת מפגשים כשהמטרה היא להגיע להסכמות מיטיבות עבור כל הצדדים המעורבים.

    היתרונות של הליך גישור

    הליך גירושין שכולל בתוכו סכסוך מתמשך אינו מועיל לאף צד, בייחוד כאשר יש ילדים ברקע. הליך גישור נכון מאפשר לבני הזוג לפתור מחלוקות בצורה מקצועית, לחסוך זמן רב וכסף. בנוסף, להימנע מעגמת נפש רבה, מתחים והליכים משפטיים מורטי עצבים. למגשר מוסמך יש את הידע והכלים המתאימים והוא מסוגל ליישב סכסוכים מורכבים ומתמשכים.

    עורך דין מגשר

    במקרה של גירושין יש לקחת עורך דין המתמחה בכך. אך יש לקחת בחשבון שהליך גירושין יכול לכלול בתוכו גם הליך גישור. עורך דין המומחה בדיני משפחה עם ידע ובקיאות בתחום הגישור יוכל לתת מענה מקיף לבני הזוג. גישור כולל בתוכו גם הבנה לנפש האדם ועל כך מדובר בשילוב מיומנויות טיפול ופסיכולוגיה.

    ברגישות ובמיומנות

    עורך דין מגשר, נדרש לרגישות רבה בייחוד במקרה בו מסיימים קשר נישואין רב שנים, במצב בו מעורבים ילדים ובפרידות טעונות. כשבוחרים מגשר חשוב לקחת בחשבון את מקצועיותו בתחום, הידע והניסיון שהוא מביא עמו, אך לא פחות חשוב שיהיה חיבור ואמון מלא. רק כך יהיה ניתן להגיע לתוצאה טובה.

    בחירת משרד עורך דין מגשר

    משרדה של עורכת הדין והמגשרת אלינור ליבוביץ, מתמחה בגירושין ודיני משפחה. הניסיון הרב שצברה בשילוב המומחיות בתחום מאפשרים לה ללוות בהצלחה זוגות רבים. במסגרת תחום עיסוקה היא מספקת ליווי מקצועי אדיב ואישי בענייני גישור, מזונות אישה וילדים, רכוש וכספים, צוואות, ירושות ועוד. הליווי והתמיכה נעשים ברגשות ובמקצועיות בכל לבי ההליך המשפטי .

     

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים