מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  סעדי ביניים

  במסגרת התביעות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, ניתנים גם סעדי ביניים להלן חלקם:

  עיכוב יציאה מן הארץ – סעד זה ניתן הן על ידי בית המשפט לענייני משפחה והן על ידי בית הדין הרבני. בית המשפט לענייני משפחה נותן סעד זה כנגד ילדים כדי למנוע הברחת קטינים מן הארץ ללא הכמת שני הוריהם, או כנגד מי שחייב במזונות (בדרך כלל האב) על מנת למנוע מצב שבו גבר יברח לחו"ל וישאיר את ילדיו ללא מזונות.

  כמו כן, ניתן לתת סעד זה גם במסגרת תביעה רכושית כנגד אישה או גבר לפי העניין על מנת למנוע מצב שבו אדם יברח ולא יהיה כנגד מי לנהל את הדיון.  בית הדין הרבני נותן סעד זה כנגד כל אחד מבני הזוג כדי למנוע בריחה לחו"ל והשארת אישה עגונה או גבר ללא גט פיטורין.  סעד זה ניתן לבקש גם בהוצאה לפועל, אם יש פסק דין למזונות אם פסק הדין בעניין רכוש שטרם מומש והימלטות בן הזוג לחו"ל תסכל או תקשה על ביצוע פסק הדין.

  צו עיקול זמני – סעד זה ניתן על כספים או על רכוש (כמו דירה או זכויות סוציאליות וכיוצ"ב נכסים בעלי ערך כלכלי וכספי) כדי להבטיח – בדרך כלל – תשלום מזונות. על פי תקנות בית המשפט לענייני משפחה ניתן לעקל סכום השווה לשנתיים של תשלום מזונות.

  צו מניעה זמני – סעד זה ניתן על מנת למנוע הברחת רכוש מכל מין וסוג שהוא או כספים עד לברור התביעה הרכושית שהוגשה על ידי אחד מבני הזוג (ראה פרק: רכוש וכספים), שבה הוא טוען לבעלות על הרכוש ו/או הכספים הרשומים על שם בן הזוג האחר. כל סעדי הביניים נועדו למנוע מצב שצד הזוכה בתביעתו לא יעמוד בפני שוקת שבורה ולא יוכל לממש את פסק הדין, ומטרתם שמירה על המצב הקיים, כלומר, להקפיא את המצב עד למתן פסק דין סופי בתביעות.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים