מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
03-6969916
ויצמן 2, תל אביב יפו
עורך דין גירושין אלינור ליבוביץ

מעוניינים להתגרש וזקוקים לעזרה?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

  מה זה הסדרי ראיה

  הסדרי ראיה או בשמם החדש הסדרי מפגש, נועדו לאפשר להורה שאינו משמורן לשמור על קשר תקין ורציף עם הילדים במקרה של גירושין. הכמות והאורך של המפגשים האלו משתנה בהתאם לתנאים של כל מקרה וגילם של הילדים. הסדרי המפגש חשובים מאוד הן להתפתחות של הילד והן להתמודדות של ההורה עם המצב בו הוא נשאר רחוק מילדו לאורך זמן. אנו, במשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, עומדים לרשותכם בכל שאלה בנוגע להסדרי מפגש של הילדים עם ההורים. וותק של מעל 31 שנים ותיקים רבים בתחום דיני המשפחה מעניקים לנו את הניסיון הדרוש על מנת לסייע לכם בכל תיק הקשור להסדרי ראיה.

  הסדרי ראיה – מערכת יחסים משפחתית גם לאחר גירושין

  כל עניין הילדים לאחר הגירושין הוא נושא רגיש ומורכב. הן ההורים והן בית המשפט לענייני משפחה חייבים לפעול כאן מתוך מחשבה על טובה הילד קודם כל. במידה וההורים מצליחים להגיע להסכמה, הסדרי מפגש יקבעו במסגרת של הסכם הגירושין. במידה ואין הסכמה, בית המשפט יבצע הכרעה זו עבורם. זאת לאחר שמיעה של הטיעונים משני הצדדים בצירוף תסקיר של שירותי הרווחה או ממונה (כמו מתאם הורי) אשר יועד לעניין זה.

  ישנה חשיבות גבוהה לקביעת מועדים מדויקים של הסדרי ראיה. יש לקבוע את הימים והשעות המדויקים בהם ההורה שאינו המשמורן הראשי יכול לאסוף ולהחזיר את הילד. חשוב גם לקבוע את הביקורים של הילד בחגים, חופשות ומועדים. יש להקפיד על קביעת מועדים מדויקים ואין להשאיר דבר לפרשנות ושיקול של אחד מהצדדים. יחד עם זאת במידה וקיימים יחסים טובים בין ההורים גמישות תתאפשר ותהא רצויה ולטובת כל הצדדים הנוגעים בדבר.

  תמיכה משפטית

  הליך הגירושין הוא לרוב מעמסה נפשית לא קלה, הן להורים והן לילדים. על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר בכל הנוגע להסדרי מפגש וחלוקת המשמורת או האחריות ההורית, מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין מקצועי אשר מתמחה בתחום דיני המשפחה. אנו, במשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, עוסקים בתחום מזה 31 שנים. הצוות המשפטי שלנו עסק בתיקים רבים בכל הקשור להסדרי מפגש ובנוגע למשמורת ילדים, אנו מבינים כי הנושא עצמו יכול להיות טעון רגשית ולא פשוט להתמודד עימו באופן עצמי, על כן נשמע לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך.

  חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

  לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

  מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים