מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  גישור משפחתי

  מגשר משפחתי

  הליך גישור, מומלץ עבור אנשים המעוניינים לפתור סכסוך מתמשך. גישור נעשה מול איש מקצוע- מגשר. המגשר מציג דעה ניטרלית ובאמצעות כלים שברשותו הוא מסייע לצדדים להגיע להסכמות. חשוב להבין שכדי שגישור יצליח על הצדדים להתפשר. ללא פשרה לא יהיה ניתן להגיע להסכמות משותפות. הגישור יכול להיעשות בין שותפים עסקיים, בין זוג שמסיים קשר או אפילו גישור משפחתי.

  מהו גישור משפחתי?

  סכסוך משפחתי הוא דבר שכיח, אך כשמדובר בסכסוך מתמשך הוא עלול לפצל את המשפחה, לגרום לנתק בין אחים, בין הורים לילדים וכל הצדדים סובלים. ניתן להביא סכסוך משפחתי ליישוב בצורה נכונה באמצעות גישור משפחתי. ככל שהסכסוך נמצא בראשיתו כך יהיה יותר קל לסיים אותו. כאשר מדובר בסכסוך עמוק ומתמשך, ייתכן שידרש טיפול מעמיק וההליך יהיה ארוך יותר .

  גישור משפחתי בליווי עורך דין

  כיצד מתבצע גישור משפחתי

  המגשר, מנהל משא ומתן בין הצדדים, כשהוא אינו נוקט עמדה. הוא גורם להם להגיע להסכמות תוך הדגשת האינטרסים והצרכים של כל אחד מהצדדים לסכסוך. כלי הגישור שיש למגשר מאפשרים לו לפתור קונפליקטים, גם את המורכבים ביותר. אחד הסכסוכים המורכבים שהוא נדרש לפתור זה סכסוך בין זוגות הנמצאים בהליך גירושין. במצב כזה, כאשר מעורבים ילדים זה עלול להגיע לניכור הורי. לכן נדרש לסיים את הסכסוך בצורה מהירה יעילה ומיטיבה עבור כל הצדדים.

  עורך דין מגשר לענייני משפחה

  כאשר ניגשים להליך גירושין, מומלץ להיעזר בעורך דין. כאשר הליך הגירושין מלווה בסכסוך יש להעדיף עורך דין עם ידע בגישור. עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין שעבר הכשרה בתחום הגישור ייתן מענה יעיל יותר. כאשר המצב יגיע לכדי סכסוך הוא ידע לפתור אותו לפני שהמצב יחמיר ויהיו מעורבים בו ילדים ובני משפחה נוספים.

  משרדה של עורכת הדין והמגשרת אלינור ליבוביץ, מתמחה בגירושין ודיני משפחה מעל ל 23 שנים. הניסיון הרב שצברה בשילוב המומחיות בתחום מאפשרים לה ללוות בהצלחה זוגות רבים בענייני גישור, מזונות אישה וילדים, רכוש וכספים, צוואות, ירושות ועוד. הליווי והתמיכה נעשים ברגישות ובמקצועיות בכל שלבי ההליך המשפטי .

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים