מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  בגידה – קרע סופי או הזדמנות לזוגיות טובה יותר

  עו"ד אלינור ליבוביץ, מומחית בגירושין גישור ודיני משפחה

  מנהלת את פורום הגירושין בוואלה! מנהלת ובעלים של אתר gerushin.co.il

  חוויתם בגידה? אינם משוכנעים שאתם רוצים להתגרש? יש לכם רצון לסלוח? יש לכם עוד שביב של תקווה, והאהבה עדיין קיימת?

  המאמר הבא שנכתב על ידי עו"ד אלינור ליבוביץ, יכול לתת לכם את התשובות לשאלה, הסברים ופתרונות

  סיוע למתלבטים האם להתגרש או לא במשרד עו"ד אלינור ליבוביץ

  במשרד עו"ד אלינור ליבוביץ, אנו מאמינים, כי לא בכל מקרה של בגידה צריך לפרק את הנישואין ולהגיע למצב של גירושין. בגידה היא בהרבה מקרים סימפטום, המעיד על בעיה, ולא הבעיה עצמה.

  אנו, במשרד עו"ד אלינור ליבוביץ, סבורים שיש לתת הזדמנות נוספת, גם במקרה של בגידה רומנטית או בגידה כלכלית, ולא למהר להגיש תביעות או לחתום על הסכם גירושין, זאת מאחר ויש צורך לברר בטרם קבלת החלטה האם אין דרך חזרה ואין מנוס מגירושין, או שמא אפשר להימנע מהגירושין, ולשפר את מערכת היחסים בין בני הזוג, ולהתגבר על משבר הבגידה.

  בעלי המקצוע העובדים בשילוב עם עו"ד אלינור ליבוביץ, כגון מאמנים זוגיים, פסיכולוגיים, פסיכיאטרים, מטפלים זוגיים ומגשרים יכולים לסייע בקבלת ההחלטה הנכונה המתאימה לזוג, שחווה משבר בשל בגידה.

  משרד עו"ד אלינור ליבוביץ משלב את בעלי המקצוע המתאימים, כאשר בני הזוג חווים משבר בעטיה של בגידה, אך עדיין מהססים האם להתגרש אם לאו. כל עוד יש עוד זיק של אהבה ניתן להתגבר בסיוע של בעלי מקצוע על המשבר, ולתת פתרונות טיפוליים ומשפטיים בבעיה.

  מהי בגידה?

  בדרך כלל, כאשר עושים שימוש במילה בגידה, הכוונה היא לבגידה במובן הרומנטי, דהיינו קיום יחסי אישות עם אחר/ת בין אם מדובר בסטוץ או ברומן של ממש.

  בגידה מסוג אחר בנישואין יכולה להיות בגידה כלכלית, דהיינו שימוש בכספים וברכוש משותף מאחורי גבו של בן או בת הזוג, למטרות שלא הוסכם עליהן.  בגידה כלכלית יכולה להיות לא רק הברחת נכסים במהלך הנישואין אלא גם התמכרות להימורים מאחורי גבו של בן או בת הזוג, וגם לקיחת סיכונים בניהול עסקים, סיכונים שבגינם נוצרו חובות.

  בגידה היא אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר. לפתע אנו מגלים לדעת שמה שראינו כמציאות שונה בפועל מן המציאות עצמה, כי איננו יכולים לסמוך על מי שסמכנו עליו- בדרך כלל בן או בת הזוג. האמון מתערער וחוסר יציבות רגשית נכנסת לחיינו. הביטחון העצמי נפגע עד מאד, נפער קרע של ממש בין בני הזוג והגירושין הינם מהלך והמשך טבעי של האירועים הללו.

  בגידה היא הפרה של הסכמים וציפיות שלנו מבן הזוג, ואין הכוונה להסכמים כתובים אלא להסכמים מכללא שהינם ברורים מעצם קיום חיי הנישואין.  כך למשל הציפייה לנאמנות מובנית בעצם אקט הנישואין שלנו לבן או בת הזוג. ברית הנישואין טומנת בחובה את הציפייה לנאמנות ולבלעדיות מינית.

  לבגידה יש השלכות משפטיות קשות לעיתים, במיוחד בנושאי רכוש, ובמקרים מסוימים עלול להיווצר מצב שלא יהיה איזון משאבים בין בני הזוג בשל הבגידה, והדבר גם תלוי בשאלה האם הדיון נערך בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

  למידע נוסף, פנו לעו"ד אלינור ליבוביץ או קראו באתר מידע ומאמרים נוספים.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים