מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מה זה אומר פירוק שיתוף בין בני זוג

  פירוק שיתוף הינו הליך אשר מתבצע בין שני בני זוג (או אחים יורשים) כאשר אין הם מסכימים על אופן החלוקה של דירת מגורים משותפת או חלוקת נכס משותף כלשהו ומכירתו. על מנת לבצע הליך של פירוק שיתוף הנכס חייב להיות בבעלות הבעל והאישה, או בני הזוג אשר הינם ידועים בציבור. במידה ואחד הצדדים אינו מעוניין למכור את הנכס אשר נמצא בבעלות משותפת, ניתן להגיש תביעה לפירוק שיתוף בכדי לגרום לבן הזוג להסכים למכור את הנכס. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ עומדים לרשותכם החל מהרגע הראשון ויסייעו לכם בעת פירוק השיתוף על מנת שתוכלו לזכות במה שמגיע לכם על פי החוק והמשפט.

  פירוק שיתוף בין בני זוג

  פירוק שיתוף שבין בני זוג לרוב מתייחס אל הנכס הגדול המשותף הגדול ביותר שלכם, דירת המגורים. לעיתים בעת פרידה, נראה כי אחד הצדדים עוזב ואילו השני נשאר בדירה, לעיתים עם הילדים. במצב שכזה הצד העוזב זקוק להכנסה נוספת על מנת לכלכל את עצמו בחיים חדשים, ואילו הצד הנשאר בדירה זקוק לה כדי שתהיה לו קורת גג יציבה ובטוחה. על כן, ניתן לראות כי ייתכן וייווצר מצב של ניגוד אינטרסים וקושי בהגעה להסכמות בעניין פירוק שיתוף. במצבים כאלו ניתן יהיה להגיש תביעה לבית המשפט בכדי שהוא יכריע בנושא.

  בסמכותו של בית המשפט "לכפות" על הצד שמסרב למכור את הדירה לעשות זאת. החלטת בית המשפט תבחן לעומק את מצבם הכלכלי של שני בני הזוג וההשלכות של ההכרעה על חייהם של הילדים. בית משפט אשר יורה על פירוק שיתוף בדירת מגורים של המשפחה יקבע במקביל את מדור הילדים על מנת שאלו לא ישארו ללא פתרון מגורים.

  עורכי דין מיומנים לעזרתכם

  תהליך הגירושין הוא אינו פשוט כל וכלל. וברגע שאתם מגיעים למצב בו הגשתם, או הוגשה נגדכם, תביעה לפירוק שיתוף, הרי שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבחור עורך דין מיומן ומנוסה על מנת שיסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מאמין כי לכל לקוח יש את הזכות לקבל את הטיפול המשפטי הטוב ביותר, על כן, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים