מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  תהליך גירושין בישראל

  בישראל, תהליך הגירושין כיום הינו הליך אשר משלב את חוקי הדת ההלכתיים וחוקים אזרחיים משפטיים. זהו מסע אשר לרוב מורכב מאוד מבחינה רגשית כיוון שלמעשה משנה את הלך חייכם מקצה אל קצה. משרדה של עורכת דין גירושין וירושה – אלינור ליבוביץ, מתמקד בהשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו מתוך מטרה לחסוך בניהול הליכים ארוכים, יקרים וכאלו שעלולים לגרום לעוגמת הנפש.

  כיצד ניתן להתכונן לקראת גירושין?

  תקופת גירושין היא מצב קשה נפשית לכל המשתתפים בסיטואציה הלא פשוטה הזו. זהו תהליך רגיש אשר בסופו מתקבלות החלטות הרות גורל. כך שרגע לפני שהכול מתחיל, ישנם מספר גורמים שיש עליכם לשקול .

  • לשקול האם כדאי – כמו בכל מצב, הדבר החשוב ביותר הוא לא לפעול ממקום של כעס. הליכה לכיוון של גירושין תשנה את חייכם, כך שיש לשקול ברצינות האם זהו אכן צעד בו אתם מעוניינים לנקוט, או שמא עדיין ישנה תקווה להצלת חיי הנישואין.
  • לבנות תוכנית פעולה – טרם התחלת התהליך מומלץ לוודא כי אתם וילדכם מסוגלים להתמודד עם העתיד לבוא, זאת מבחינת מגורים ותמיכה כלכלית. בשלב זה מומלץ להיוועץ בעורך דין לגבי זכויותיכם המשפטיות בנכסים המשותפים ובכל הנוגע למזונות. וודאו כי ישנה שקיפות מלאה בינכם לבין עורך הדין המומחה לגירושין על מנת שתוכלו לקבל את תמונת המצב הטובה ביותר לזכויות שלכם ולעתיד אשר יבוא.
  • לדאוג לייעוץ פסיכולוגי – כאמור, גירושין הינו צעד משמעותי שישנה את הלך ושגרת חייכם. על כן כדאי לוודא כי בעת הצורך אתם, וכמובן גם ילדכם, תוכלו לפנות אל גורם פסיכולוגי מקצועי אשר יוכל לעזור לכם מבחינה נפשית וטיפולית.

  תמיכה לאורך כל הדרך

  כל תהליך של פרידה וגירושין הוא מצב מורכב וקשה מבחינה רגשית. על אחת כמה וכמה בעת שמדובר במסגרת שמכילה ילדים. המטרה של שני הצדדים בהליך זה היא לפתוח בחיים חדשים ומאושרים יותר, על כן משרד עורך דין גירושין ונוטריון אלינור ליבוביץ – אשר מתמחה בגירושין, ודיני משפחה ובעל ניסיון רב בגירושין, ישמח לעמוד לצדכם לאורך כל הדרך על מנת שההליך יהיה מהיר, מקצועי ולא יגרום להוצאות מיותרות ולעומס נפשי שאפשר לחסוך אם הליך הגירושין יהיה יעיל וענייני.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים