מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
03-6969916
ויצמן 2, תל אביב יפו
עורך דין גירושין אלינור ליבוביץ

מעוניינים להתגרש וזקוקים לעזרה?

מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

  תביעת כתובה

  מרבית בני הזוג היהודים בישראל בוחרים להינשא כדת משה וישראל, תחת חופה, בניהול רב ובעריכת כתובה. לשטר הכתובה הייתה חשיבות רבה בימי קדם, אך רבים לא מבינים, כי גם בימינו יש לה חשיבות רבה – מה שעשוי ליצור מחלוקות קשות כשבני הזוג מחליטים לסיים את הקשר ולהתגרש. במקרים של הגשת תביעת כתובה, יש לפנות אל משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ – המתמחה בגירושין ודיני משפחה. נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו ולסייע לכם לצאת מהסבך.

  כל מה שכדאי לדעת על תביעת כתובה

  ההלכה היהודית מונה אין ספור מצוות, הלכות, זכויות וחובות החלות על בני זוג נשואים – כדי לשמר את מוסד הנישואין בצורתו הטובה והמיטיבה ביותר. כדי שבני הזוג ימלאו את חובותיהם אחד כלפי השנייה, נחתם לפני טקס הנישואין מסמך מחייב, הלא הוא שטר הכתובה.

  מסמך זה מהווה התחייבות כלכלית לכל דבר, ונחתם בנוכחות שני עדים לפני מעמד החופה. לעיתים קרובות, החתן רוצה להרשים את הנוכחים וכותב סכומים גבוהים ומופרזים על שטר הכתובה – מבלי לדעת, שאם יגיע יום הגירושין – ייתכן שיאלץ לעמוד במילתו לספק את מה שהבטיח.

  מתי מחייבים את הבעל לשלם את דמי הכתובה? אם יזם את הליך הגירושין ולא סיפק הסבר מוצדק, אם האישה מוכיחה שהתנהגותו של הבעל היא הגורם לגירושין אך אם שני הצדדים, החליטו להתגרש בהסכמה – בדרך כלל תוותר האישה על הכתובה.

  מתי האישה עלולה לאבד את זכויות הכתובה שלה? אם למשל עזבה את הבית ללא הסבר מוצדק, או פתחה בהליך גירושין ללא התראה מוקדמת, אם מסרבת לקיים את חובותיה כלפי בעלה, מנסה לפגוע בבעלה, בגדה בבעלה וכו'.

  תביעת כתובה – טיפול מקצועי בנושא רגיש

  כדי שהכתובה לא תהפוך לעוד סלע מחלוקת ומקור לצער, חשוב לזכור את משמעותה כשכותבים אותה וחותמים עליה, אך אם הגעתם לשלב הגירושין – פנו לעו"ד מנוסה לטיפול בהיבט הרגיש הזה של הפרידה. במשרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ יעמדו לרשותכם מיטב אנשי המקצוע; מומחים בעלי היכרות רבה בתחום הגירושין וניסיון מעמיק. כך, תוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר בתחום.

  חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

  לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

  מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים