מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  שימוש בחוקר פרטי

  השימוש בחוקרים פרטיים לצורך הליך הגירושין

  עו"ד אלינור ליבוביץ, מומחית בגירושין גישור ודיני משפחה

  מנהלת את פורום הגירושין בוואלה! מנהלת ובעלים של אתר gerushin.co.il

  לא בכל תיק גירושין יש צורך בחוקר פרטי. ישנם מקרים בהם הגירושין נעשים בהסכמה ובהליך של גישור, והקלפים מונחים על השולחן.

  ישנם גם מקרים בהם שני בני הזוג שכירים ואין אפשרות להעלאת טענה של רווחים לא מדווחים לשלטונות המס ועל כן ההכנסות של כל אחד מהם לצורך קביעת סכום מזונות הילדים – ברורות וידועות.

  ישנם גם מקרים בהם נושא בגידה או העדר בגידה כלל אינו רלוונטי להליך המשפטי ואזי אין טעם בשכירת שירותי חוקר פרטי לצורך מעקבים וגילוי בגידה.

  מנגד – ישנם מצבים בהם שימוש בחוקרים פרטיים הביא להישגים עבור הלקוח שאנו מייצגים. אתן לדוגמא מספר מקרים בהם משרדנו נעזר בחוקר פרטי:

  אישה שהייתה נשואה לבעלה משך 10 שנים והם הביאו לעולם שני ילדים משותפים, החלה לחשוד שבעלה בוגד בה, בשל היעדרויות מרובות מן הבית שלא היה להן הסבר שהניח את דעתה ("שעות נוספות בעבודה"). מעקב קצר אחר הבעל באמצעות חוקר פרטי שהומלץ על ידי משרדנו, הביא לגילוי המדהים לפיו הגבר מתראה עם בחור צעיר בעל מראה ספורטיבי. הגילוי אמנם פגע מאד באשה, שהייתה יכולה להבליג על בגידה עם אישה אחרת, אך לא עם גבר. בבית הדין הרבני פסקו לאשה את מלוא הכתובה ותוספת כתובה, ולפחות כלכלית היא יצאה עם ידה על העליונה.

  גבר בשנות ה- 40 לחייו הגיע למשרדנו שבור בשל העובדה שאשתו שבה היה מאוהב עד מאד ביקשה להתגרש. לאחר שיחת הכרות עמו לצורך הבנת וידיעת העובדות, נשאל אותו גבר האם אשתו הסבירה לו מדוע היא רוצה להתגרש, ואף נאמר לו כי  אם יש סיכוי לחזרה לשלום בית נוכל להמליץ לו על יועצת זוגית מצוינת עמה אנו עובדים שנים רבות. ההסברים שנתנה האישה לבעלה, כפי שהוא תאר אותם לפחות, לא הבהירו את התמונה, ולפיכך אמרנו לו שיתכן ויש לה רומן עם אחר. הלקוח טען בנחישות כי הדבר לא ייתכן וכי אשתו מוצאה מבית דתי ולא יעלה על הדעת כי תבגוד  בו.

  הצענו לו לשוחח עם חוקר פרטי ולהיפגש עמו בלא מחויבות. במהלך הפגישה הציע החוקר ללקוח אפשרויות שונות לגילוי האמת, שאינן בהכרח מעקב, אלא אפשרויות חקירה מתוחכמות יותר. בסופו של יום התברר כי האישה מנהלת רומן עם חבר לעבודה, והגילוי תועד, כך שללקוח יש "נשק" לשימוש כנגד האישה במשא ומתן על תנאי הגירושין.

  יודגש כי הדברים מורכבים הרבה יותר כאשר אנו עוסקים בגירושין של בעלי עסקים חובקי עולם. אנו מייעצים לגבר או לאשה להקפיד במשך השנים לדעת כמה שיותר על עסקי בן או בת הזוג, חשבונות הבנק, מיקומם, אופן רישום הנכסים וכיו"ב.

  התחכום הכלכלי והפיננסי אצל העשירים מהאלפיון העליון גבוה. הם נעזרים בעורכי דין מומחים לדיני משפחה וגירושין, בעורכי דין עסקיים, וברואי חשבון טובים, ולכן הרכוש מלכתחילה נרשם באופן מתוחכם. חלקו רשום בשם חברות רבות או חברות בנות, חלקן יכול להיות רשום בחו"ל או בחברות שהניהול בהן יהיה באמצעות בני משפחה או בחשבונות בנק במקלטי מס בעולם. לכן חשובה החקירה הכלכלית המוקדמת בטרם יפתח הליך הגירושין – או אז הצדדים יהיו זהירים שבעתיים בכל מה שנוגע לפעילות כלכלית וקשה יותר יהיה להשיג מידע רלוונטי להליך הגירושין.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים