מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  סיוע של עורך דין בכתיבת הצוואה

  לא פעם עם עזיבה של אחד מההורים או של בני המשפחה, מתקיימים לא מעט צווי ירושה אשר הופקדו או בידיו של עו"ד צוואות או בידיהם של חלק מבני המשפחה השונים. מקרים שכאלו עלולים לא פעם להתגלע כחלק מסכסוך ארוך בין בני המשפחה או להפוך במפתיע לסלע המחלוקת בין קרובים שונים, כאשר כל צד עלול "למשוך" אל כיוון אחר ולהיגרר אל האשמות לא נעימות. לכן גם בהכנה של צוואה וגם בפרסום שלה מומלץ לעשות שימוש באיש מקצוע, אשר יוכל לצמצם במידת הצורך את הנזקים שעלולים להתעורר עם מילוי הצוואה ובעיקר לדאוג כי תכתב בצורה הגיונית וחוקית. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', העוסק גם בתחומי עריכת צוואות וגם בדיני משפחה מעל לשלושים שנים.

  עו"ד צוואות-לעשות זאת בקלות

  אי אפשר שלא להתייחס אל מקרי מוות בקלות ראש, מאידך גם אי אפשר להתייחס אל הצוואה של הנפטרים בצורה מקלה לחלוטין. על כן בעריכה של צוואה מומלץ ראשית להיעזר בשירותיו של עו"ד צוואות המומחה בתחום, אשר יוכל לשכתב את הצוואה בצורה נהירה ולחלק אותה בצורה אפקטיבית ועניינית על פי רצונותיו של בעליה. שנית חשוב לזכור כי צוואה הינה מסמך משפטי לכל דבר, על כן במקרים של מזונות, ידועים בציבור, חלוקה של צוואה ברורה הינה הכרחית.

  מאפיינים נוספים

  אך לא רק במקרים שכאלו, אלא גם במקרים של משפחה נורמטיבית ומתפקדת ישנה חשיבות רבה לחלוקה וכתיבה מדויקת של הצוואה. ראשית כי עלולים להתעורר לא מעט התנגדויות עם לכתו של הנפטר, שנית כי צוואות מתחלקות לארבעה ונדרשת לא פעם לבצע את ההתאמות הנדרשות, בין אם מדובר בצוואה בפני רשות או צוואה הנמסרת בעל פה. עם זאת צוואות רבות עלולות גם להכיל בתוכן מגוון רחב של מאפיינים, בין אם מדובר בהתניות או תנאים שונים ובין אם מדובר בפירוט זהות היורשים. על כן מומלץ לעשות שימוש בשירותיו של עו"ד צוואות אשר יוכל לבצע הבהרה מדויקת. לכן אחת ההמלצות היא בפנייה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים