מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מתי מתנגדים לצוואה?

  החיים עלולים לזמן לרבים מאיתנו מנעד מצבים שונים, בחלק מהם נמצא את בני המשפחה דורשים מאיתנו או לוקחים מאיתנו דבר מה אשר היה מיועד לנו או מחמת הספק נהנים מרכוש כזה או אחר אשר היה אמור להתחלק. מקרים שכאלו במרבית המקרים נגררים אל בתי המשפט וכמובן אל הליכים של התנגדות לצוואה, אשר מתבצעת לאורך כמה פרטים שחשוב לשים לב אליהם, אך מעל לכל נדרשת גם התייעצות של עורך דין המתמחה בדיני צוואות. כך ניתן יהיה להביע התנגדות על פי החוקים המורים לכך, אך גם למצות את ההליך בצורה מיטבית. לכן אחת ההמלצות היא בפנייה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', המתמחה בדיני משפחות, גירושין, הסכמי גישור מעל לעשרים שנים.

  התנגדות לצוואה-מתי ואיך?

  התנגדות לצוואה היא איננה דבר של מה בכך ועל כן הוא דורש תשומת לב עבור מספר מאפיינים, הראשון הוא כמובן זמן. בהתאם לסעיף 72 לחוק הירושה בישראל, נקבע כי התנגדות לצוואה תחול אך ורק כאשר הצוואה פורסמה בעיתונות היומית. על כן מהיום פרסום הצוואה ניתן יהיה למערערים להגיש התנגדות לצוואה וכל זאת תוך כדי שבעים ושתיים שעות. חשוב לדעת כי משך זמן זה יכול להתארך עד לכדי שבועיים, על כן מומלץ להכין יחד עם עורך דין מתמחה התנגדות ונימוקים רלוונטיים אשר בסופם יאומתו אל מול בית המשפט. בנוסף חשוב לדעת כי אחד התנאים למימוש התנגדות זו, היא כמובן תשלום אגרת בית המשפט.

  התנגדות לצוואה יכולה להישען על פני מגוון סיבות, כאשר הראשונה מבניהם היא צוואה בלתי מוסרית או בלתי אפשרית, אשר מציבה את היורשים או את המוריש בעמדה שאיננה מוסרית אשר עלולה לפגוע בחלק מילדיו. עם זאת צוואות אשר נכתבה לטובתם של העדים בעת כתיבת הצוואה, עלולה גם היא להוות עילה להתנגדות צוואה והיא נעה בין איום בעת כתיבת הצוואה או "אונס" על מנת לקבל הטבות שונות.
  מקרים אלו סבוכים ומורכבים ולכן אחת ההמלצות היא להיוועץ תחילה עם משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים