מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מה חשוב לזכור בדרך להליך גירושין

  לא מעט נכתב ונאמר על הליך גירושין, שהוא כמו לא מעט מקרים בחיינו עלול להגיע בצורה של הפתעה גמורה ומוחלטת ולשנות סדרי עולם ובעיקר את אורך החיים של כולנו. מקרים שכאלו עלולים להוביל למנעד עצום של שינויים, החל מהסדרי ראייה והקשר עם הילדים ועד לכדי הסכמי ממון שונים המוצאים מהבוידעם ועד אל לא מעט רגשות קשים וטונים גבוהים אשר עלולים ללוות הליכים שכאלו. על כן בכדי להגיע להסכמות מלאות ולהותיר מאחורי הזוג הנפרד את הבעיות שבניהם מאחור, מומלץ לעבור הליך שכזה באמצעות עורך דין המתמחה במתן שירותים במקרים שכאלו. לכן אחת ההמלצות בהליכי גירושים היא בפנייה אל לשכת עורכי הדין אלינור ליבוביץ, המתמחה החל מזיהוי ניכור הורי ועד הסדרי מזונות.

  אין ספק כי הליך של גירושין כולל בתוכו לא מעט משקעים מהעבר, אשר הובילו לפירוק חבילת הנישואין או לרבות למקרים כמו בגידה או מקרים מורכבים הרבה יותר. עם זאת חשוב לזכור כי לאורך כל ההליך ישנם לא מעט משתנים אשר עלולים להשפיע, גם על אורך חייהם של ההורים המתגרשים ובחלק לא קטן מהמקרים גם הסביבה, על הילדים ואפילו על ההורים שלהם עצמם. על כן חשוב להכיר גם במקרים הדורשים ביצוע איזון משאבים לשם דוגמה, על מנת לחלק את הנכסים שנצברו בין המשפחה. לצד זאת גם ביכולת לשמור על הורות משותפת, אשר לא תפריד בין האב או האם אל בין אחד הילדים.

  אורך רוח וסבלנות

  הליכים של גירושין עלולים להימשך לא מעט זמן, שכן כמו שציינו מעל קיימים לא מעט פרמטרים ו"סיבות" טכניות אשר עלולות לעקב את ההיפרדות שבין בני הזוג. על כן מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה במקרים שכאלו, גם על מנת להבטיח הסדרי ראייה נוחים לכל הצדדים, גם על מנת לעשות סדר בין חלוקת הכספים(בין אם מדובר בכספי ירושה, מתנות וכו) וגם בכדי לעשות זאת בצורה הכי הוגנת ונעימה לכל הצדדים. ובכדי להבטיח הליך שכזה, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים