מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מה חשוב וכדאי לדעת על הליך גירושים?

  לעיתים נדמה כי האצבע קלה על ההדק בכל הנוגע לסיום קשר הנישואין , על כן ישנה בשנים האחרונות עלייה מתמדת במספר שיעור המתגרשים. בנוסף לכך דיונים הנערכים בבתי המשפט לענייני משפחה כמו גם בבית הדין הרבני הינם עמוסים לעייפה. אם פעם זוג שביקש להתגרש עשה זאת תוך התגוששות בערכאות המשפטיות השונות, כיום המגמה השתנה משום הסיבות הללו, וכעת ניתן למצוא זוגות רבים המבקשים לסיים את הקשר הזוגי שלהם בצורה הסכמית והם ניגשים להליך של גישור בו הם יכולים לנהל את כל שלבי הגירושים שלהם בדרכי נועם של שיח מקדם ומכיל וכבוד הדדי. אם גם אתם מבקשים להתגרש בדרך זו, מוזמנים אתם להכיר את עורכת הדין אלינור ליבוביץ שהינה מומחית בתחום דיני משפחה בכלל וגירושים בפרט, ועורכת גישורים בצורה מיומנת, במשך 35 שנים ברציפות.

  מלבד העובדה הכואבת והמצערת של זוגות רבים המחליטים להתגרש, ואחוזי הגירושין רק הולכים ועולים, זוגות המעוניינים לסיים את הקשר הזוגי שלהם ואת חיי הנישואין שלהם, צריכים להבין לקראת מה הם הולכים. מדובר בצעד שאיננו פשוט וקל לאף אחד מן הצדדים. גירושים הינם הליך בו מצויים כל הצדדים המעורבים באמוציות רבות, בשל העובדה כי התא המשפחתי עומד בפני פירוק ושינוי, ועל כן נדרש עורך הדין המייצג את לקוחותיו לגלות הבנה ואמפטיה רבים כלפי לקוחותיו. אז מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בהליך של גירושים, הינה כמה נקודות חשובות בנושא:

  • נקודה הראשונה החשובה לעניין הגירושים היא לדעת כיצד להתגרש נכון. לעיתים קרובות זוגות שרוצים להתגרש, הינם מלאי אמוציות של כעס תסכול , ומוכנים לצאת כבר כאן ועכשיו אל דרך הגירושים בלי לדעת כיצד יצאו ממנה. לכן, רגע לפני שמתחילים באמת בהליך של גירושים חשוב להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין שיוכל לעזור לכם לקחת את ההחלטה הנכונה בעניין לפני קבלת כל החלטה ולפני ביצוע כל צעד שהוא.
  • פגישה עם עורך דין לענייני גירושין, בה אתם יושבים ומתכננים יחד עם עורך דינכם את התוכנית האסטרטגית הנכונה הכוללת בתוכה אפשרות לניסיון של תהליך גישור, הגדרת המטרות אותן חשוב לכם להשיג בתוך תהליך הגירושים, הבנה כיצד להתנהל נכון בתוך התהליך הזה, יכולה לעזור לכם לעבור את ההליך ביתר הצלחה
  • אם אתם באמת מעוניינים לסיים את תהליך הגירושים באופן מכבד, כדאי מאד להימנע ממצבים העלולים להסלים את מערכת היחסים כמו פרסום הגירושים ברשתות החברתיות, הגשת תלונות שווא כנגד בן או בת הזוג, כמו הטלת הגבלות כלפי הצד השני, ומומלץ לגשת לטיפול לצרכי גישור המאפשר לייצר דו שיח מקרב בין הזוג לשם תהליך הגירושין

  סיכום דבר

  אומנם אתם מרגישים כי מבחינתכם הגיעו מים עד נפש, ואתם לא יכולים ורוצים לסבול יותר את המצב הקיים עם בן או בת הזוג שלכם, ואתם רואים את תהליך הגירושים כפתרון נכון לפתירת המצוקה. אך חכו רגע. אל תצאו לדרך לפני שבניתם תוכנית שתוכל לסייע לכם לעבור בהצלחה את כל המהמורות שבדרך עד לסיום הגירושין. לשם כך צריך להיעזר בסיוע מקצועי-משפטי של עורך דין לענייני גירושין שיוכל לעזור לכם לבנות את התוכנית האסטרטגית הנכונה שתעזור לכם וגם לצד השני לסיים את ההליך בצורה הטובה ביותר לכולם. לשם כך כדאי לפנות אל עורכת הדין ליבוביץ אשר עוסקת בתחום זה כבר- 35 שנים רצופות בהן סייעה בתיקים רבים ובהצלחה מרובה, ואשר תשמח לסייע גם לכם. כנסו לאתר משרד עורכת הדין והזמינו פגישת ייעוץ.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים