מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מה המשמעות של גישור לפני גירושין?

  הליכים שונים של בית המשפט עלולים לתבוע עבור רבים מאיתנו זמן רב, אשר יכלול ייעוץ מס, ייעוץ משפטי ולא פעם ייעוץ פסיכולוגי ובחלק מהמקרים גם פסיכיאטרי. מקרים שכאלו במרבית המקרים מתקיימים כאשר שני בני זוג מבקשים לפרק את הבית אותו בנו, וכאשר קיימים משתנים נוספים מלבד נכסים כמו ילדים למשל המשימה הופכת להיות הרבה יותר מורכבת. עם זאת בחלק לא קטן מהמקרים ניתן לבצע גישור לפני גירושים ולא רק להגיע אל הסכמות הדדיות ומוצלחות בין הצדדים, אלא אפילו לגשר על הפערים ולהחזיר את בני הזוג אחד אל השנייה. ובעבור מקרים סבוכים כמו אלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ, ובכך להבטיח ניסיון עשיר בדיני משפחה ובמיוחד בגישור בין בני זוג לפני גירושים ובמהלך הגירושים.

  הליך של גירושים עלול להיות רווי בלא מעט יצרים וכעסים, על כן אחת הגישות המקובלות כיום במקרים שכאלו הינה הליך של גישור לפני גירושים. גישה זו מאפשרת התערבות של צד ניטרלי ולרבות גם של איש בעל ידע והסמכה משפטית, אשר יוכלו לגשר בין בני הזוג בחלוקת הרכוש ולרבות בהבנות השונות. כך למשל ניתן יהיה להגיע לכדי הסכמות על חלוקת הרכוש, כאשר לכל צד קיימים טיעונים שונים ועם התערבות של מגשר מוסמך יהיה ניתן להגיע לפשרות הגיוניות ורלוונטיות עבור כל אחד מהצדדים. אותו הדבר כאשר מדובר בהסדרי ראייה, ניתן באמצעות הליך גישור לפרוס בפני המגשר את מנעד הבעיות שעלולות לצוץ ולהביא לכדי פתרונן עוד בשלבי משא ומתן.

  גם צדדים חיובים

  הליך של גישור לפני גירושים יכול להיות מועיל ומצוין ללא מעט זוגות המבקשים להיפרד זה מזה, שכן לחלק לא קטן מהזוגות אין כיום הסכמי ממון שונים ובחלוקה בתשלומי הילדים ניתן למצוא לא מעט דרישות מכל אחד מהצדדים. לכן בכדי להגיע לכדי הסכמות חיוביות, בחירה בהליך של גישור תהיה אופציה מצוינת לכל הצדדים ובעיקר תעזור לשמור על רוח חיובית גם במקרה של היפרדות מוחלטת. לכן מומלץ לפנות במקרים אלו אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים