מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מה החשיבות של עריכת צוואה בעודנו בחיים?

  עריכת צוואה על ידי בעל נכסים בעודו בחיים, מאפשרת לו לקבוע כיצד ינוהל רכושו לאחר מותו. בהיעדר צוואה יפעל בית המשפט על פי חוק הירושות. אך לחוק הגדרה שרירותית ולא תמיד זה עולה בקנה אחד עם רצון המוריש. הדרך הטובה ביותר לוודא שהנכסים יחולקו על פי רצון בעליהם, היא לערוך צוואה באמצעות עורך דין צוואות. צוואה היא מסמך משפטי לכל דבר, עורך הדין מוודא שניסוח הצוואה ברור ואינו משתמע לשתי פנים. וכי היא מכילה את כל המידע הנדרש.

  איך זה עובד?

  לאחר שהמצווה החליט כיצד הוא רוצה לחלק את רכושו, עליו לפנות לעורך דין המתמחה בתחום צוואות וירושות. בעזרת עורך הדין הוא מנסח את הצוואה, כך שתשקף במדויוק את רצונו. על הצוואה להכיל כותרת "צוואה" להיות ברורה בניסוחה ולכלול את כל הפרטים ההכרחיים. כדוגמת, שמותיהם המלאים ומספרי תעודות זהות של היורשים. לבסוף נדרשת חתימה בכתב ידו של המצווה. לאחר מכן כותב הצוואה מפקיד אותה אצל הרשם לענייני ירושה. חשוב להדגיש שרק המצווה יכול להחליט על אופן חלוקת רכושו ורק הוא יכול להפקיד אותה אצל הרשם.

  מה עושים כאשר אין צוואה?

  כאשר אין צוואה פועלים על פי חוק הירושה, החוק מגדיר מהם היורשים במספר מצבים. כאשר לנפטר אישה וילדים, כאשר הנפטר רווק ללא ילדים וכאשר הנפטר ערירי, החוק מורה לחלק את העזבון בין הילדים לאשה באופן שווה גם כאשר קיים ילד קטין. אם יש רק ילדים, אזי הרכוש יתחלק בינהם באופן שווה. רבים מעוניינים לתת לבן הזוג את האפשרות לנהל את רכושם לאחר מותם, או לחלק אותו לכאלו שאינם בני משפחה קרובים. במקרה כזה חובה לכתוב צוואה שתציין זאת.

  איך ניתן למצוא עורך דין צוואות מומלץ

  עורכת הדין אלינור ליבוביץ המתמחה בדיני משפחה, עוסקת בענייני צוואות וירושות מעל ל 32 שנים. עורכת הדין וצוות משרדה, יאפשרו לכם לערוך צוואה מדוייקת ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי תוך הגנה מלאה על האינטרסים האישיים שלכם.

   

   

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים