מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מהי החשיבות בהסכם ממון בקרב ידועים בציבור?

  סוגים שונים של קשרים נרקמים כל הזמן, לעיתים בין בני זוג אשר אינם מבקשים להביא יחד ילדים לעולם וגם אינם מבקשים להתמסד או בחלק מהמקרים אינם מקיימים משק בית משותף אלא בעיקר מבלים יחד כזוג מעל למספר שנים. כך או כך מקרים שכאלו בעת פרידה עלולים להוביל אל מגוון מקרים, כאשר כל אחד מבני הזוג עלול להיפגע בצורה כזו או אחרת, בין אם ברכוש או בנכסים שיש ברשותו ועד להוצאות כספיות אחרות. על כן הסכם ממון ידועים בציבור הינו אחד מהפתרונות המעולים לבני זוג במעמד שכזה, ולכן מומלץ לעשות זאת דרך עורך דין מוסמך לכך. לכן אחת ההמלצות במקרים שכאלו היא פנייה אל משרד עורכי הדין אלינו ליבוביץ', המתמחה בדיני משפחה, הסכמי ממון והסדרי ראיה מעל לעשרים שנים בתחום.

  הסכמי ממון ידועים בציבור יכול להיות קרש הצלה של אחד מבני הזוג ולרבות עבור שניהם, ראשית כל כי לבני זוג שאינם נכנסו למוסד הנישואים עלולים למצוא עצמם כפופים למגוון רחב של פסיקות בתי הדין. כך למשל קשר של בני זוג שאינם נשואים עלול להוביל לכדי לא מעט רכוש אשר "נבלע" במהלך השנים, בין אם מדובר ברכישה של רהיטים בצורה זוגית או מטעמו של אחד מבני הזוג ובין אם מדובר בעזרת כלכלית האחד לשני. חלוקה שכזו עלולה ליצור לא מעט מורכבויות, בנוסף אי הימצאות של חוקים אלא רק פסיקות בנושאים אלו עלולים להוביל לכדי כאוס שלם וחלוקה לא שוויונית.

  הגורל הוא לא משחק קלפים

  קשה להסתמך על רצונות עתידיים של עצמנו ולבטח רצונות או השגות של שופטים, על כן הסכמי ממון ידועים בציבור יהווה לא רק קלף מיקוח בשעות הצורך אלא גם יבצעו הסדרה בין הרכוש ששייך לכל אחד מבני הזוג ולבצע חלוקה הגיונית ושוויונית. על כן הסכמי ממון יאפשרו חלוקה מסודרת, ברורה גם של הרכוש, גם של החלטות עתידיות ויבטיחו גם במקרים של פרידה, פרידה נעימה. לכן מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים