מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מדוע מומלץ להסתייע באדם מוסמך לצורך עריכת צוואה?

  צוואה מאפשרת לכל אדם לקבוע על אופן ניהול הרכוש שבבעלותו לאחר מותו. ההחלטה על קיום צוואה נתונה לבחירה, אך קיימים מקרים מסויימים בהם עריכת צוואת מומלצת במיוחד. לדוגמא כאשר בני זוג ידועים בציבור, כאשר מעוניינים בפיצול ירושה עבור אנשים שאינם קרובים, וכאשר אין ילדים או יורשים טבעיים.

  מה תפקיד עו"ד העוסק בדיני צוואות?

  מכיוון שהצוואה היא מסמך משפטי לכל דבר, חשוב לערוך אותה באמצעות עו"ד צוואות  כדי שהצוואה תהיה מובנת ותכלול את כל הפרמטרים הנדרשים לפי כוונתו האמיתית של כותב הצוואה. לדוגמא את שמות היורשים בצורה מלאה וברורה כולל מספרי ת.ז. ובנוסף על הצוואה להיות ברורה ולכלול תאריך, כותרת "צוואה" פרטי מצווה מלאים ואופן חלוקת הרכוש בצורה מפורטת ומובנת לכל. לבסוף נדרשת חתימה בכתב ידו של המצווה.

  הפקדת הצוואה

  את הצוואה יש להפקיד אצל הרשם לענייני ירושה. כך ניתן להבטיח שלא ינתן לאחר מותו צו אחר הנוגד את הצוואה שהשאיר. אצל הרשם מפקידים צוואה מקורית חתומה וערוכה בצירוף תעודת זיהות ושובר תשלום. הצוואה נשמרת עד ליום מותו של המצווה. במהלך חייו רק המצווה יכול לקחת את הצוואה ולא ניתן להפקיד צוואה נוספת ללא לקיחת הצוואה הקודמת.

  סיוע בענייני צוואות

  עורך דין מוסמך יכול לסייע בכל האמור והוא הכרחי כאשר יש שאלות שנוגעות לענייני צוואות מורכבות. לדוגמא, כשיש נכסים מרובים החייבים במיסוי ירושות, כשיש בעלות על עסק או שותפות בו, כשיש חשש לאפשרות של מרמה או פסילת צוואה ועוד.

  עורכת הדין אלינור ליבוביץ וצוות משרדה המומחים בענייני צוואות וירושות, יאפשרו לכם לערוך צוואה מדוייקת ולקבל שירות משפטי מקצועי תוך הגנה מלאה על האינטרסים האישיים. תחום ההתמחות של המשרד הינו דיני משפחה. מעבר למענה בענייני צוואות וירושות מספק צוות המשרד ייעוץ מקצועי בענייני גישור, מזונות , ניכור הורי, רכוש וכספים ועוד.

   

   

   

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים