מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין גירושין?

  כאשר מדובר בחיי נישואין אף צד אינו מגיע עם מטרה ברורה לפרק את הנישואים באחת מנקודות הזמן השונות, אך החיים עלולים להוביל רבים מהזוגות לכדי מצב של ייאוש וחוסר אונים ולרבות החלטה לפרק את התא המשפחתי. מקרים שכאלו ידרשו במרבית המקרים גם חלוקה, הן של הנכסים השונים וגם של הילדים ועוד מספר לא קטן של פרמטרים שונים. על כן מומלץ לגשת אל עורך דין גירושין אשר יוכל להעניק ליווי משפטי מתאים לכל ההליך, החל מהסכמים בין בני הזוג ועד לכדי ייצוג בבתי המשפט השונים. על כן אחת ההמלצות במקרים שכאלו היא בפנייה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', המתמחה בדיני משפחה למיניהם.

  עורך דין גירושין-לעשות את זה מדויק

  קשה מאוד להתייחס אל הליך של גירושין כאל מטרה, עם זאת חשוב מאוד להיות מדויקים במרבית השלבים על מנת לשמור על אורך חיים אליו הורגלנו וכמובן בכדי לשמור גם על יחסים טובים עם הגרוש/ה וכמובן גם עם הילדים. לכן ראשית מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין, אשר יוכל להכניס הליכים שכאלו לפרופורציה המתאימה להם, בין אם מדובר בחלוקה של הסדרי ראיה או בחלוקה של מזונות. עורך דין המתמחה בענייני משפחה יאפשר הכנה מתאימה של הסכם גירושין, אשר יכלול את כל המהווים של כל הצדדים, בצורה עניינית ומעולה. הסכם שכזה יאפשר לזוגות המתגרשים להגיע לכדי הסכמות רלוונטיות, בין אם מדובר בהסדרי ראייה מותאמים לכל אחד מבני הזוג על פי עבודתו ובין אם מדובר בחלוקה ראויה של תשלומי המזונות. עם זאת חשוב לדעת כי מרבית תשלומי המזונות אינם תלויים בכמות השהייה של הילדים, לכן מומלץ להתייחס אל חלוקה זו כבר בתחילתו של ההליך.

  זה לא רק מזונות

  באשר לחלוקה בין בני זוג המתגרשים, אי אפשר להתייחס גם לחלוקה של נכסים וממון שעלול להסתכם במספרים גדולים. לכן במקרה של אי הימצאותו של הסכם ממון, עורך דין גירושין יעזור בהליך של איזון משאבים בין בני זוג. לכן מומלץ לפנות במקרים שכאלו אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים