מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  למה חשוב לבצע הסכם ממון בין ידועים בציבור?

  במסגרת הסכם חיים משותפים בין ידועים בציבור, מכריזים בני הזוג שהם מנהלים משק בית משותף. סעיף זה מעניק סמכות לבית המשפט לענייני משפחה, לאשר את ההסכם. בנוסף, הסכם ממון יכול להתייחס לכל סוגיה רלוונטית –  ההסכם בין ידועים בציבור איננו מוגבל רק לחלוקת הרכוש, אלא גם לעיגון הסכמות בנושאים אחרים כמו משמורת ילדים ומזונות. אין ספק, כעת, למה חשוב לבצע הסכם ממון ידועים בציבור.

  עו"ד אלינור ליבוביץ, מומחית בגירושין גישור ודיני משפחה, מזמינה אתכם להצטרף לאלפי הלקוחות שניהלו את ענייני המשפחה, כולל הסכמי ממון, במשרדה ויצאו מרוצים.

  תוקף הסכם ממון בין ידועים בציבור

  להבדיל מזוגות נשואים, ידועים בציבור החותמים על הסכם ממון או הסכם זוגיות, אינם מחויבים לאשרו בבית המשפט לענייני משפחה כדי לתת לו תוקף משפטי מחייב. חתימת הצדדים על ההסכם היא שמעניקה לו תוקף. הדבר עלול להשתנות, אם הידועים בציבור מחליטים להינשא כדת משה וישראל – ואז חייב ההסכם לקבל את אישור בית המשפט, כדי שיהיה לו תוקף משפטי.

  בכל מקרה, מומלץ לפנות אל בית המשפט לקבלת אישור על הסכם ממון. וזאת, כדי לאפשר לבני הזוג לקבל זכויות רבות מגופים שונים במדינה הדורשים הסכם או לפחות תצהיר על החיים המשותפים. הסכם כזה יהיה בעל תוקף של פסק דין.

  כמו כן, נדגיש כי עריכת הסכם זוגיות חשובה בעיקר בכל הנוגע לחלוקת הרכוש, מפני שבהעדר הסכם ממון, בני הזוג יהיו כפופים להלכת השיתוף. מצב זה יכול לפגוע בזכויותיו וברכושו של הצד האמיד יותר, או להשאיר את הצד השני מקופח כלכלית לאחר הפרידה – גם אם תרם למערכת היחסים בדרכו, שלא ע"י צבירת נכסים.

  חתימה על הסכם חיים משותפים, פותרת את הבעיות הללו.

  הסכם ממון שישמור על הזוגיות שלכם

  החשיבות המשפטית והכלכלית של ההסכם הופכת אותו לצעד שכדאי לעשות בכובד ראש ולהיעזר ביעוץ מקצועי של עורך דין הסכם ממון ונוטריון אלינור ליבוביץ.

  אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותים המקצועיים ורבי הניסיון של משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ, במיוחד כאשר אחד מבני הזוג מגיע לקשר עם רכוש רב והשני מגיע חסר כל – כדי להכין הסכם ממון הוגן ומכבד לשני הצדדים.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים