מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  כל מה שחשוב לדעת על מקרי חטיפת ילדים

  הליכי גירושים עלולים לא פעם להוביל לכדי מנעד רחב של מצבים לא נעימים, בין אם מדובר בחלוקת רכוש, בין אם מדובר בסיבת הגירושין הכוללת גם אכזבות ולא מעט עירוב של רגשות ועוד. אך בחלק מאותם מצבים עלולים להיקלע גם הילדים, בין אם מדובר בהסדרי ראייה ובין אם מדובר במקרים של חטיפת ילדים הדורשים התערבות בינלאומית בחלק לא קטן מהמקרים. אך כאשר קיים חשש סביר בין אם הינו טקטי על מנת להפעיל לחץ על אחד ההורים ובין אם מדובר בחטיפה המתעדת עצמה להיות קבועה, חשוב להיוועץ עם עורך דין המתמחה במקרים שכאלו. על כן אחת ההמלצות במצבים מסוג אלו, היא בפנייה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' המתמחה בדיני משפחה מעל לעשרים שנים.

  חטיפת ילדים-מניעים ודרכי פעולה

  כמו שציינו מעל הליך גירושין עלול להיות די מורכב, וכאשר מדובר גם בהימצאותם של ילדים בליבו של הסכסכוך עלולים להתקיים גם מקרים של חטיפת ילדים. מקרים שכאלו עלולים לנוע בין הרצון של אחד ההורים להטות את המשמרות לטובתו או להבדיל להנמיך את סך המזונות, כאשר חלק לא קטן מהמקרים גם נעשה על מנת לגדל את הילד במדינה זרה כאשר לאם או לאב קיימת אזרחות בה. חשוב לדעת כי קיימת אמנה בינלאומית המחייבת את המדינות החתומות עליה לעשות כל שביכולתן על מנת להשיב את הילד אל מדינת המקור ממנה הוא הגיע. בנוסף במרבית המקרים נדרשת התערבות של משרד עורכי דין במדינה אליה נחטף הילד, בין אם בכדי לייצג את ההורה המואשם בחטיפה ובין אם לנסות ולהשיב את הילד.

  ההבדלים וממה להישמר

  כאשר מדובר במקרים של חטיפת ילדים חשוב לפנות אל המשטרה בצורה מהירה, לשכור את שירותיו של עורך דין ולהתכונן אל הליך שעלול להיות מורכב וארוך. שנית חשוב לעמוד על ההבדלים שבין "סטייה" מזמן השהות עם ההורה לבין חטיפה, גם על מנת לשמור על יחסי הילדים ולמנוע חוויה טראומטית. לכן במקרים כאלו מומלץ להיוועץ עם משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' ולהנות ממטריה משפטית מצוינת.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים