מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  כל מה שחשוב לדעת על הליך גירושין עם ילדים

  בנייה של משפחה הוא תמיד דבר מרגש, הוא כולל בתוכו לא מעט קשיים אשר יכללו קשיים הנוגעים אל גידול הילדים, אל המצב הכלכלי ובלא פעם גם תחת תחושות רומנטיות ואפילו בגידות. אך כאשר מקרים אלו מובילים לכדי עליה לשרטון עבור המשפחות השונות, חשוב לדעת כי הליך של גירושין עם ילדים עלול להיות מכוער וכואב לכל הצדדים. כאשר כל צד עלול "למשוך" אל הצד שלו גם את כמות המפגשים ואחראיות גידול הילדים, אך מעבר לכך גם את אופי תשלומי המזונות, חלוקת נכסים ועוד.. ובמקרים שכאלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ ולהבטיח שירות משפטי מצוין עם ניסיון של מעל לעשרים שנים בדיני משפחות.

  גירושין עם ילדים-לעשות זאת בריא

  אי אפשר להתעלם מהפגיעות אשר עלולה להתגלות אצל ילדים, עם הליך כמו גירושין עם ילדים אשר עלול לשנות את כל אורח חייהם בצורה דרמטית ואף להביא לשינוי בהסדרי הראייה עם האב או עם האם. על פניו ישנם לא מעט מקרים בהם האב או האם, דורשים הסדרי ראייה שונים ולרבות דרך איומים או הסטה של הילדים כנגד אחד ההורים. לכן חשוב לזכור כי הליך שכזה דורש בראש ובראשונה הסתכלות בראיה על חייו העתידיים של הילד, לא רק כיצד ואיך האב או האם יוכלו להשתלב באורך חייו, בין אם בעזרה כלכלית או הסדרי ראיה אלא גם דרך ויתורים והסכמות אל מול ההורה השני.

  לא לגרור-לפתור

  גירושין עם ילדים הינם תהליכים אמוציונליים אשר עלולים לסחוף לא מעט מבני המשפחה של אחד הצדדים אל הליך זה, לכן חשוב מאוד לוודא כי משאירים את הילדים מחוץ לתחום. ראשית לעשות זאת דרך הסברה נכונה ובריאה, כאשר שני בני הזוג עושים זאת יחד או לפחות בגרסה המשלימה אחת את השנייה. שנית גם במקרה של הורים עם זמינות נמוכה, מומלץ להגיע להסדרי ראייה שאינם פוגעים במעמד האם או האב על מנת לשמר על קשר בריא ורציף עם הילדים. לכן פניה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ, יהיה צעד מעולה לשם כך.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים