מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  כל הזכויות החשובות של ידועים בציבור

  מערכות יחסים שונות עלולות לגזור על חלקנו עתיד לא ידוע מראש, בין אם אנו נכנסים אליהן באהבה והתלהבות ובין אם אנו סקפטיים בכל הנוגע לקשר המיועד. כך או כך לא מעט מקרים של ידועים בציבור עלולים להוביל אל בית המשפט, כאשר אחד מבני הזוג מבקש "לפרק" את החבילה שהוקמה לא מזמן.
  מקרים שכאלו דורשים לא רק עיון במקרים שונים הדנים בזכויות ידועים בציבור, אלא גם בהיוועצות עם עורך דין המתמחה במקרים שכאלו, אשר יוכל לספק הגנה מלאה לצד ה"חלש" במערכה שכזו. לכן בעבור מקרים שכאלו מומלץ לפנות תחילה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', המתמחה במקרים שכאלו ובעל ניסיון של מעל לעשרים שנים בתחום.

  זכויות ידועים בציבור-התופעה והטעמים לה

  ישראל המנדטורית של שנות השלושים במאה הקודמת, הייתה בנויה בעזרת מערכת חוקים מבוססת ובעלת ניסיון כמו של הבריטים. מערכת משפט זו הביאה גם חוק הנקרא "חוק המלץ במועצתו", המאפשר למוסדות הדתיים לקבוע דיני כמו נישואין וגירושין. המשמעות לכך היא שבתי המשפט הרבניים יוכלו לעסוק בענייני משפחה, אך כאשר זוגות אינם נכנסים אל מוסד הנישואים החוק עלול לקבוע אחרת. כך למשל זכויות ידועים בציבור בישראל, עלולים להשתנות בין זוג אחד לזוג אחר וכאשר לא קיים גם הסכם ממון, פסיקות בית הדין עלולות להיות שונות לחלוטין אחת מהשנייה. כך למשל יכול בית המשפט להטות את הכף ולהחליט כי הקשר היה כקשר רומנטי לכל דבר ועניין, ואילו צד אחד טוען כי היה כזה רק בחלוף מספר שנים.

  הגדרות שונות

  לצד כל אלו חשוב לדעת כי גם קיום של משק בית משותף עלול להעיד על זוג כידועים בציבור, עם זאת גם זוג שאיננו מקיים משק בית משותף אלא קשר זוגי בנפרד יכול גם הוא להיחשב לזוג ידוע בציבור. על כן זכויות ידועים בציבור, עלולות להשתנות החל מעדויות של חברים קרובים ועד לקשירת גורל משותף בין בני הזוג. לכן בעבור מקרים שכאלו, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' ולהנות מליווי משפטי מצוין לאורך כל ההליך.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים