מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  כיצד מגיעים להסכמות במשמורת משותפת?

  מדינת ישראל קבעה כי כל הורה מחויב לדאוג לגידול ילדיו, גם במקרים בהם ההורים מתגרשים ומחליטים על פירוק החבילה המשותפת ביניהם. עם זאת בשנים האחרונות החלוקה המקובלת לפיה הילדים עוברים לחזקת האם והיא מקבלת גם דמי מזונות עבור הילדים, משתנה וכוללת משמורת משותפת מזונות הנחלקים בצורה שווה. מתכונת זו מתקיימת כיום בצורה די נרחבת ומתאפשרת תחת מספר תנאים הכרחיים לקיומה, אך בראש ובראשונה דורשת רמת תיאום גבוהה בין ההורים על מנת לאפשר למתכונת זו להתקיים. כך או כך במקרים שכאלו מומלץ לקבל ייעוץ מעורך דין מוסמך בדיני משפחה, כמו זה אשר נוכל לקבל ממשרד עורכי הדין אלינור ליביבוץ'. המשרד אשר מתמחה בדיני משפחה שונים, מעניק שירותי ייעוץ רבים הכוללים גם גישור, הסכמי ממון ועוד.

  משמורת משותפת מזונות ותנאים

  כאשר מדובר במקרים הכוללים משמורת משותפת מזונות והסדרי ראייה מתחלקים בצורה שווה, אך קודם לכך מתקיימים כמה תנאים כמו שציינו אשר מחייבים את ההורים לעמוד בהם. ראשית אלו הם אזורי המגורים אשר אמורים להיות סמוכים אחד לשני, על מנת לאפשר לילדים להמשיך בשגרת חייהם דרך בתי הספר, הגנים והחוגים וכל זאת תוך כדי זמן בילוי שווה עם כל הורה. תנאי הוא כמובן הפניות של כל הורה, גם להיפגש עם הילדים בצורה שווה עם ההורה השני וגם לעזור במקרים של אי זמינות ובכך מתקשר אל התנאי השלישי והוא תקשורת מעולה בין הזוג המתגרש. לתנאים אלו מצטרף גם עניין המזונות, אשר נחלק באופן שווה לרבות כאשר אחד ההורים משתכר בצורה גבוה יותר מהאחר.

  כאשר מדובר על חלוקה של רכוש, משמרות משותפות מזונות ועוד משתנים אחרים המתקשרים לפירוק משק בית, חשוב לדעת כי הסכמה והדדיות יוכלו לעזור בחלוקה ולרבות הסכם גירושין. הסכם זה יוכל להסדיר לא רק את החלוקה של הנכסים או הרכבים, אלא גם את הסדרי הראייה והמזונות בצורה שוויונית והוגנת וגם לחסוך הליכי משפט ארוכים ויקרים. ובכדי לקבל שירות משפטי מצוין בעבור מקרים שכאלו, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים