מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  כיצד מגיעים להסכמות בגירושין?

  פעולות זוגיות דורשת הסכמה של שני בני הזוג, בין אם מדובר ברכישת דירה, בבחירה גן נכון לילדים ועד להזמנה של אוכל בטייק אוואי. אך כאשר מדובר בהליך של גירושין חשוב לדעת כי הליך שכזה עלול להוביל ללא מעט אי הסכות, שבין אם הן נעוצות עוד במערכת היחסים שבין בני הזוג או שלא, הן עדיין קימות ועלולות להקשות על ההליך עצמו. על כן גירושין בהסכמה כיום מאפשרים לכל בני הזוג, להצליח ולהגיע להבנות מוסדרות וראויות בחלוקה המרובה הקיימת ביניהם וכל זאת בצורה הוגנת, שוויונית ונעימה. ובכדי להבטיח הליכי גירושים מעולים בהסכמה, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ המתמחה בדיני גירושין ובעל ניסיון של מעל לעשרים שנים בתחום.

  גירושין בהסמכה-מה זה כולל?

  כאשר זוג הופך להיות יחד הוא הפוך למעין ישות אחת והיא מתחילה עוד משינוי השמות במשרד הפנים, באיחוד התיקים במס הכנסה ועוד מגוון פעולות בירוקרטיות פחות ובירוקרטיות יותר. על כל פניו כאשר מדובר בהליך גירושים עבור זוגות, עלולים להתגלע מנעד עצום של אי הסכמות אשר עלולים לכלול את חלוקת הרכוש למשל, את הסדרי הראיה או המשמרות על הילדים ועוד. לכן בשנים האחרונות גירושין בהסכמה הפך להליך די פופולרי, כאשר ניתן בתוכו להגיע להסכמות החל מנושא הגט ברבנות ועד לחלוקת הרכוש ועד הסדרת המזונות. הליך שכזה יוכל לבצע חלוקה הגיונית וצודקת בין בני הזוג, ובכך להבטיח חילוקי דעות גם בשנים הבאות.

  כיצד עושים זאת?

  הליך של גירושים הוא איננו קל ולבטח לא כאשר מעורבים בו ילדים או מספר רב של נכסים, על כן מומלץ להבטיח גירושין בהסכמה בעזרת עורך דין המתמחה במקרים אלו. ראשית כי אדם ניטרלי ובעל אוריינטציה משפטית יצליח לחלק בצורה שווה את הרכוש, תוך כדי הגעה אל הסכמות שונות שככל הנראה בני הזוג עצמם יתקשו להגיע. שני עורך דין מקצועי יהיה גם בעל תעודת גישור, אשר יעזור לגשר במקרה של פערים בין רצונותיו של כל צד. לכן אחת ההמלצות במקרים שכאלו, היא בפנייה אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים