מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  יתרונות בשירותי גישור

  מקרים משפטיים עלולים לא פעם להפוך לסבוכים ומורכבים, שכן הם נוגעים במרבית המקרים באזורים הרגישים, בין אם מדובר בהליך גירושין הדורש חלוקה בין כספים ורכוש של בני הזוג ובין אם מדובר בפירוק שותפות בין בעלי עסק. מקרים אלו ובעיקר מקרים העוסקים בגירושין, נדרשת מלאכת מחשבת אשר תדע להגיע אל הסכמה הדדית בין בני הזוג ועל כן מקרים שכאלו דורשים גם התערבות של מגשרת או מגשר. שירותיה של מגשרת יוכלו להעניק פן אחר לטיפול בהליך הגירושין, בין אם ביכולת להגיע אל עמק השווה תוך כדי הקשה מלאה לכל צד ועד לחסכון של לא מעט נזקים כלכלים. לכן בעבור מקרים שכאלו אחת ההמלצות יהיה לא אחר מאשר משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', המתמחה בדיני משפחה וגישור מעל לעשרים שנים.

  איך לבחור נכון מגשרת

  תפקידה של מגשרת כיום הינו הפך למאוד קריטי ומשמעותי בהליכי גירושין, עם זאת ישנם לא מעט היבטים שונים אשר עלולים להשפיע על הבחירה של איש המקצוע. ראשית חשוב להכיר את סוג ההשכלה של המגשר כאשר מרבית המגשרים כיום הינם עורכי דין העוסקים דרך קבע בדיני משפחה, ויבטיח את יכולת המשא ומתן וגישה רגישה אל בין שני בני הזוג. מלבד סוג העיסוק וההשכלה, מומלץ לוודא כי המגשר אכן עבר קורס פורמלי בו ניתנים מיטב הכלים על מנת לבצע הליך גישור בהצלחה. קורס שכזה אורך בין חודשיים ועד לכדי חצי שנה ומשלב בתוכו מגוון רחב של כלים, החל מיכולות הקשה ועד כללי אתיקה שונים.

  מלבד ההשכלה והלימודים הפורמליים של מגשרת, חשוב לדעת כי בבחירת שירותי גישור קיימים לא מעט יתרונות שונים כאשר חלקם נעוצים גם בהליך זול בהרבה, מאשר הליך בבית משפט אשר יכלול הוצאות רבות לשני הצדדים. עם זאת ניתן יהיה להגיע להסכמות במנעד רחב של הנושאים מהווים סלע מחלוקת בין בני הזוג, בין אם מדובר בתשלומי גירושין ובין אם מדובר בהסדרי ראיה והפרדת נכסים. ובמקרים מסוג זה מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ', המציע שירותי גישור וליווי משפטי מעולה.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים