מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  חשיבות היחסים בהסדרי ראיה

  הליכי גירושים בלא מעט פעמים דורשים חלוקה די ברורה וקפדנית של לא מעט רכוש, בין אם מדובר בקניין פיזי או במקרים של קניין רוחני. לצד הסדרי חלוקה אלו קיימים בחלק מהמקרים גם ילדים המצויים בלב מאבק הגירושים, אשר נכללים לא רק ברשימת החלוקה אשר אמורה להתקיים בין בני הזוג אלא גם בעבור הסדרי ראיה תואמים בין הילדים אל הבין ההורים השונים. אי התאמה של הסדרי ראיה בין ההורים עלול להפוך לא רק לסלע מחלוקת בין בני הזוג, אלא גם להשפיע בצורה עקיפה וישירה על היחסים שבין ההורים לבין הילדים. לכן בעבור הליכי גירושין מורכבים, הסדרי ראיה ומזונות מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' ולהבטיח ייעוץ משפטי הולם ואפקטיבי לכל התרחישים השונים.

  כאשר מדובר בהליכי גירושין כמו שציינו עלולים לעמוד בזמן הפרידה לא מעט משתנים ומאפיינים אחרים, אך במקרים בהם מעורבים גם קטינים חשוב לדעת כי אי הסדרה של שעות קבועות וימים קבועים בין הילד אל אחד ההורים עלול לגרור קשיים רבים בקרב הילדים ולרבות חוסר יציבות רגשית ואף פגיעה בביטחון העצמי של הילד. על כן הסדרי ראיה המכונים כיום גם כהסדרי שהות והסדרי שהות מוסכמים, נקבעים על ידי בית המשפט או על ידי ההורה בהסכמה מוחלטת, על ההסדר אשר יהיה מתאים גם לילדים וגם להורים. הסדרים אלו יכולים לקבל מעמד של תוקף משפטי, אך גם יכולים להיות מסוכמים בין ההורים בצורה יעילה ואפקטיבית ללא הגעה אל בתי המשפט.

  זמנים והתפשרות

  כמו מסגרת הנישואין גם הליך של גירושין דורש לא מעט התפשרות מכל הצדדים, על כן מומלץ במקרים הסדרת הסדרי ראיה להעניק לכל צד זמן שהות די רחב ונדיב על מנת לא לכפות מצד אחד את רצונו של בן הזוג להרגיש "חופשי" ומצד שני לא לגמד את ערכו כאב או כאם. על כן הסכמים שכאלו דורשים גם התפשרות, גם בלוחות הזמנים של הילדים וגם של ההורים. ובכדי להגיע להסדר אפקטיבי, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ'.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים