מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  חמץ הרסני

  תקף את אשתו כי הכניסה חמץ לבית

  (מאיר סויסה)

  מלבד מצות, פקקים ופרחה אביבית, מביא עמו חג הפסח גם מתחים לזוגיות. ויכוח אלים שפרץ בין תושבי מרכז הארץ על רקע איסור אכילת הקטניות, הסתיים בהרחקתו של הבעל מהבית בצו בית משפט.

  מיד לאחר ליל הסדר חזרה האישה מביקור אצל הוריה, כשבאמתחתה קופסאות עם תבשיל תרד, שעועית וחומוס. הבעל שגילה במהרה את החמץ, החל להטיח עלבונות באשתו, איים עליה והשליך בזעם את המזון על הרצפה. בנו הפעוט אשר היה עד לאירוע, החליק על השעועית ונחבל בגופו.

  "התינוק בכה בבכי תמרורים שלא פסק, אלא לאחר זמן רב", כותבת האישה בצו ההגנה שביקשה מביהמ"ש בראשון לציון. לדבריה, היא נוהגת לכבד את בעלה, אך לא הייתה מודעת לרגישותו בנושא החמץ. "אני באה מבית שאינו שומר מצוות, והוריי לא מקפידים. איני כופה על בעלי לאכול דבר שאין הוא חפץ בו, אך זכותי לאכול ולעשות כרצוני".

  לאחר המריבה הקולנית ואיומי הבעל הזעיקה אשתו את השוטרים, שעיכבו אותו לחקירה. הוא שוחרר בערבות של חבר, וביהמ"ש הוציא נגדו צו הרחקה מהבית עד תום הפסח.

  עורכת הדין אלינור ליבוביץ המייצגת את האישה מסרה כי "מצופה שאדם בוגר יידע לכבוש את כעסו, ולא יאבד את עשתונותיו גם אם מדובר בשמירה על קדושת החג.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים