מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  חוות דעת שנייה

  חוות דעת שנייה – הערכה מקיפה לאבחון יסודי:

  חוות דעת שנייה הינה כלי לגיטימי ומומלץ כמעט בכל נושא בחיינו. בהליך הגירושין בפרט, יש להגיע לוודאות מרבית באשר להערכת המצב, אבחון חד של הבעיות וביטחון מלא שאכן הדרך שבה הציע לכם עוה"ד המייצג אתכם ללכת- הינה אכן הדרך האופטימאלית עבורכם.

  כמו בטיפול רפואי, גם בהליך הגירושין יש צורך "להתפשט על שולחן הניתוחים" מאחר ומדובר בדיני נפשות המשלבים עימם נושאים כספיים. כמו שתעשו כל שביכולתכם לקבל חוות דעת שנייה מרופא מומחה בהליך רפואי, נדרשת התנהלות דומה בהליך הגירושין.

  משפט שגור אומר "גירושין הם שיטה שבה שני בני אדם שוגים ואחד מהם מוסיף לשלם בגינה" (לן דייטון) שברו את הכלל ומנעו את היותכם בצד המשלם ע"י חוות דעת שנייה אשר לעיתים עלולה לחרוץ גורלות.

  מרגע שהעו"ד החל בביצוע המהלך הראשון, תיקון האסטרטגיה בה בחר לאחר מכן, תהייה קשה ולעיתים אף בלתי אפשרית. לפיכך חוות דעת שנייה של עו"ד, הן טרם נקיטה בהליכים והן במהלכם, תעניק לכם יותר ידע וביטחון שהאסטרטגיה שנבחרה משרתת את האינטרס שלכם על צד הטוב ביותר.

  ההוצאות הכספיות הכרוכות בהליך הגירושין הינן כאין וכאפס לעומת עלות קבלת חוות דעת שנייה מעו"ד. בתיקים רבים קבלת חוות דעת נוספת, בראשיתם של ההליכים, הייתה חוסכת למתדיינים סכומי עתק, ששולמו כשכר טרחה והוצאות משפט, וכן מחיר רגשי, שנוצר כתוצאה ממאבק מר וממושך שנוהל בצורה לא נכונה.

  מחקרים גילו כי איש מקצוע אשר מגיע לידיעתו כי לקוח פנה לקבלת חוות דעת שנייה יפעל ביתר זהירות בעניינו של הלקוח. ביכולתה של היוועצות זו לצמצם עד כדי ביטול את הסיכון לטעויות בעניינך, לפיכך עשה זו בשלב מוקדם ככל האפשר.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!




   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים