מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  המשמעויות והסיבות לאחריות הורית משותפת

  עולם הנישואים מלא במנעד רחב של מושגים שונים, מלבד זאת גם לא מעט הגדרות ומגוון של תחומי אחראיות שונים המתפרסים בצורה הגיונית(או שלא) בין ההורים. אך כאשר מדובר במקרים של גירושין הכוללים גם ילדים, אחריות הורית משותפת הפכה בשנים האחרונות להרבה יותר פופולרית ולא רק בשל ההגדרה מילולית אלא הרבה יותר מעבר לכך. הגדרה זו מעניקה שימור השותפות בין ההורים, את יכולת קבלת ההחלטות אך מעל לכל עוזרת לשינוי שיח הרבה יותר בריא בין ההורים ובעיקר בחזקה על הילדים.
  ובמקרים שכאלו מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין של אלינור ליבוביץ, המתמחה בגישור דיני משפחה, תביעת אבהות ועוד דיני משפחה מורכבים יותר ומורכבים פחות.

  בעבור לא מעט הורים המוצאים עצמם בשלבי גירושין, שאלת הילדים עולה לא פעם ועלולה להוות משקל רב בין ההורים המתגרשים ולעיתים גם בין הילדים. מקרים שכאלו עלולים להוות פצע פתוח בין הילדים לבין ההורים למשך זמן רב, על כן כיום מתכונת של אחראיות הורית משותפת הפכה להרבה יותר פופולרית והיא מתקיימת על מנת להפוך את היחס בין שני ההורים לשווים אל מול הילדים ובכך לשמור על מסגרת הורית בריאה ותקינה. הגדרה משפיעה גם על טיעון האפוטרופסות ובכך מאפשרת חלוקה אפשרית והגיונית בין ההורים הגרושים לבין הילדים, מעבר לזאת מתאפשרת גם קבלת החלטות בריאה ושוויונית גם עבור עתיד הילדים וגם עבור הקשר ההורי ביניהם.

  הבדלים מהותיים

  במקרים של גירושין עלולים להיות מעורבים לא מעט רגשות ותחושות שונות, אשר עלולות מן הסתם להשפיע רבות על חלוקה לא שוויונית של זמן השהות של הילד עם אחד ההורים. אבל במקרים של אחראיות הורית משותפת, ניתן יהיה לדלג גם בעזרת העוסיות וגם בעזרת בתי המשפט המשפחתיים לבצע חלוקה הגיונית ושווה בין בני הזוג וגם במקרים של אילוצים מורכבים כמו נסיעות מרובות של אחד מבני הזוג או לחילופין עבודה במשמרות. על כן בהליכי גירושין על כל גווניהם, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין של אלינור ליבוביץ המתמחה בגירושין, תביעת אבהות ועוד.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים