מרכז גישור בדיני משפחה

א’ - ה’ : 18:00 - 09:00
050-969-3850
תובל 40, רמת גן
עו"ד אלינור ליבוביץ

מחפשים עורך דין לענייני משפחה?

הגעתם למקום הנכון אלינור ליבוביץ עו"ד גישור, גירושין, דיני משפחה, צוואות וירושות

  גירושים בהסכמה

  גישור, דיני משפחה, צוואות וירושות הם הנושאים שמשרד עורכי דין של אלינור ליבוביץ' מתמחה בו. המשרד שהוקם לפני יותר משלושים וחמש שנה (35) עוסק בתחומים אלה באופן יום יומי במקצוענות גבוהה שהינה פועל יוצא של ניסיון רב ואכפתיות כלפי הלקוח. גירושין בהסכמה הם סוג אחד של גירושים בהסכמה, שבו שני הצדדים מסכימים לסיים את הנישואין ולהגיע להסכמה הדדית בכל הנושאים הקשורים, כגון חלוקת רכוש, הסדרי שהות/משמורת ילדים ומזונות. גירושין מסוג זה נחשבים פחות מלחיצים, ותהליך ההיפרדות מהיר יותר ופחות יקר בהשוואה לגירושין במחלוקת. בגירושין בהסכמה, לשני הצדדים יש הזדמנות להגיע להסכמות שהן לטובתם ולטובת ילדיהם, אם ישנם. מצב זה מאפשר להפחית את הלחץ והקונפליקט הקשורים לעתים קרובות לגירושין במחלוקת, שכן לשני הצדדים מטרה זהה והם פועלים כדי לפתור את המחלוקות ביניהם.

  בתהליך גירושים בהסכמה נדרש אישור משפטי

  כדי לקבל גט בהסכמה, על שני הצדדים לחתום על הסכם פשרה המתווה את תנאי הגירושין, כגון חלוקת רכוש, זמני שהות ילדים ומזונות. על ההסכם להיות חתום על ידי שני הצדדים, ועל בית המשפט לאשר אותו. הסכם הפשרה הינו מסמך משפטי מחייב המפרט את תנאי הגירושין, ולאחר אישורו על ידי בית המשפט, שני הצדדים מחויבים לתנאי ההסכם, וניתן לשנותו רק בנסיבות מוגבלות.

  הסכם גירושין שלא קיבל תוקף של בית המשפט לענייני משפחה או של בית הדין הרבני יכול להיות חסר תוקף ברוב המקרים, ומי שירצה לאכוף אותו יצטרך לפנות להליכים משפטיים.  לכן מומלץ מאד עד חובה – לאשר כל הסכם שבני הזוג הגיעו אליו בערכאות.

  בואי ניפרד, נעשה את זה יפה

  תהליך של גירושין בהסכמה חייב תמיכה מאנשי המקצוע מתחום המשפט, משום שהתוצאה הסופית הינה מסמך משפטי, אבל בשל רצונם של שני הצדדים לסיים את התהליך מהר ועם פחות צלקות, יצא שזהו גם תהליך פחות יקר. ואם הנכם מעוניינים בייעוץ בנוגע לגירושין באופנים השונים, ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון ובאתר ונענה בשמחה.

  רוצים להתייעץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
   חווים אלימות במשפחה? אני כאן כדי לעזור!

   לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

   מלאו את הפרטים שלכם | ונחזור אליכם בהקדם

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים