צרו קשר
ּ

עורך דין הסכם ממון

החיים נוטים לטמון בחובם הפתעות, ולעיתים אין אילו הפתעות חיוביות, על מנת להגן על עצמכם ועל הרכוש שלכם מומלץ עוד טרם הנישואין לפנות אל עורך דין הסכם ממון על מנת שינסח את המסמכים המשפטיים הרלוונטיים אשר יבטיחו כי גם במידה ובהמשך תמצאו את עצמכם מתמודדים עם גירושין, תישארו עם הרגליים על קרקע כלכלית בטוחה. משרד עורכי דין ונוטריון בניהולה של אלינור ליבוביץ יעמדו לצדכם ויסייעו בניסוח הסכם ממון אשר יבטיח להגן עליכם בכל עתיד שלא יבוא.

בחירה נכונה של עורך דין הסכם ממון

ניסיון החיים מלמד אותנו כי החיים משתנים ללא הרף. כך שעוד בתחילת המסע המשותף שלכם, כדאי לפנות אל עורך דין הסכם ממון בכדי להבטיח כי כל אחד מהצדדים יהיה מוגן במידה ובהמשך הדרך יוחלט חו"ח על פרידה. בחירה של עורך הדין חייבת להתבצע בצורה נבונה על מנת שלא להתחיל להתרוצץ בין עורכי דין עוד טרם תחילת חיי הנישואין שלכם.

  • התמחות בתחום – חשוב לוודא כי עורך הדין שתבחרו אכן יהיה בעל הניסיון הדרוש על מנת לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. זאת תוכלו לבדוק מניסיונו, כמו גם מתחומי העיסוק שלו. וודאו כי זהו עורך דין שמתמחה בדיני משפחה, והסכמי ממון לא זרים לו.
  • התרשמות אישית – דברו עם עורך הדין בטלפון או בפגישת ייעוץ. אל תפספסו את ההזדמנות להתרשם ממנו עוד לפני שהתחלתם את העבודה המשותפת. וודאו כי הוא סבלני, קשוב, בעל תשומת לב רבה לפרטים וכמובן מקצועי, רגיש ומצליח למצוא עבורכם את הפתרונות שאתם צריכים. שאלו שאלות וסמכו על האינטואיציה שלכם.

בחירה משותפת בעורך דין הסכם ממון

צרפו את בני זוגכם לשיחה עם עורך הדין. בחירה משותפת של עורך דין הסכם ממון היא חשובה מאוד, כך ששני הצדדים יהיו מודעים לנושאים שדנו בהם ויתנו אמון באדם שינסח את הסכם הממון. ברגע ששני בני הזוג יבינו את כל הפרטים של ההסכם אשר מנוסח על ידי עורך דין מקצועי בו שני הצדדים בוטחים, הרי שהדרך להבטיח את העתיד שלכם תהיה קלה הרבה יותר.

עורך דין הסכם ממון אלינור ליבוביץ'

למעלה

לצורך קבלת יעוץ ראשוני,

לתאום פגישה במחיר מוזל ונוח,

וכן להצעת מחיר

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

ּ