צרו קשר
ּ

הסכם ממון ידועים בציבור

הסכם ממון קובע את האופן בו יחולקו הנכסים והרכוש המשותף במקרה של סיום מערכת הזוגיות של בני הזוג הידועים בציבור או של בני זוג נשואים, בין אם מדובר במקרה של גירושין או פטירה.

במידה ובני הזוג לא נשואים, הסכם ממון ידועים בציבור הוא הבחירה הנכונה עבורכם למקרה של פרידה או פטירה. ישנה חשיבות גבוהה לעריכת הסכם מפורט, מקצועי ופרטני, במיוחד לאור המצב הרגיש של זוגות אשר הינם ידועים בציבור. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ יעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך ביצירת ההסכם, ניסוח מדויק וחוקי וכמובן הגשה לאישור מול בית המשפט.

מה מעניק הסכם ממון ידועים בציבור ?

בני זוג רבים בישראל בוחרים לחיות חיים משותפים מבלי לבוא בברית הנישואין. אלא לחיות כבעל ואישה מתוך הסכמה הדדית ושותפות גורל. בדומה למסגרת משפחתית בה בני הזוג נשואים, לאורך השנים יכול להצטבר רכוש רב, נכסים וילדים משותפים, זאת ללא חתונה, אזרחית או דתית. עריכה של הסכם ממון ידועים בציבור מקנה לכם מענה מצויין לצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג תוך כדי יצירת תמונה ברורה וחוקית בכל הנוגע לחלוקת רכוש במידה ותתרחש פרידה.

  • ההסכם , אשר מאושר על ידי שני בני הזוג, לאחר דין ודברים ולאחר משא ומתן מונע התדיינות משפטית ארוכה ומתסכלת בעתיד בנוגע לחלוקת רכוש וחוסך זמן, מאמצים וכסף לשני הצדדים בהתנהלות עתידיות.
  • ההסכם משמש כגושפנקא נוספת להכרה רשמית של הקשר בין בני הזוג באופן רשמי.
  • חתימה על הסכם הממון מאפשרת שקט נפשי וביטחון כלכלי לכל עתיד שלא יבוא.

תשמרו על עצמכם

הסכם ממון הוא מסמך בעל תוקף משפטי אשר נועד להסדיר את כל הקשור לרכוש משותף או נפרד של הידועים בציבור, לרבות רכוש, ממון ונכסים. עריכת ההסכם נועדה לשמור על הזכויות והחובות של כל אחד מבני הזוג בנוגע לרכוש או חובות אשר צברו לאורך השנים. ישנה חשיבות רבה לעריכת הסכם מסוג זה, כך תוכלו להגן על עצמכם ולהבטיח יציבות כלכלית בעתיד. משרד עורכי דין ונוטריון אלינור ליבוביץ מתמחים בדיני משפחה למעלה מ – 31 שנים ויוכלו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בניסוח הסכמי ממון.

למעלה

לצורך קבלת יעוץ ראשוני,

לתאום פגישה במחיר מוזל ונוח,

וכן להצעת מחיר

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

ּ